Zájemci, kteří se na její koncert 7. listopadu chtějí dostat, mají poslední šanci. „Zbývají nám poslední čtyři lístky, jinak jsou všechny vyprodané,“ sdělila Vlasta Vlčková z Kulturních zařízení města Pelhřimova.

A proč se město rozhodlo do předvánoční kulturní nabídky zařadit právě koncert Marie Rottrové? „Je to skvělá zpěvačka a lidé ji mají rádi. O tom svědčí i fakt, že se po vstupenkách jen zaprášilo,“ pokračovala Vlčková.

Jak dodala, Marie Rottrová neměla na vystoupení v Pelhřimově žádné zvláštní požadavky. „Stejně jako většina známých osobností, které u nás vystupovaly, je i paní Rottrová velmi milá a skromná,“ doplnila Vlčková.

Poslední tečka

Známá jména nenechávají diváky chladnými. Stejně jako Marie Rottrová vyprodala pelhřimovský kulturní dům i její kolegyně Lucie Bílá. „Letos ve městě vystupovalo opravdu hodně známých osobností. Koncert Marie Rottrové bude takovou pomyslnou tečkou za letošním hvězdným programem,“ dodala Vlasta Vlčková. Vystoupení Marie Rottrové začíná v pelhřimovském kulturním domě Máj v úterý 7. listopadu od 20 hodin.