PÁTEK 10. DUBNA
PELHŘIMOV
Na koncert kapely UDG můžete zavítat dnes večer. Společně s ní vystoupí i skupina No Heroes. Začátek koncertu je ve 20 hodin v kulturním domě Máj.
Na páteční večer je v Kavárně a knihkupectví Tygřík připraveno hudebně - divadelní pásmo Petra Nikla. Petr Nikl je všestranná osobnost, doma i v zahraničí je uznávaným výtvarníkem a věnuje se i hudbě a divadlu. Jeho písně jsou plné nálad a fantazie. Pásmo začíná ve 21 hodin.
PACOV
Do Music clubu Pod kaplí můžete zavítat tento pátek na diskotéku, kde vystoupí skupina Dj s názvem Soundpolis. Začátek je v půl deváté večer.
KAMENICE NAD LIPOU
Hotel U lípy si pro zájemce přichystal velikonoční víkend se zábavou. Na páteční večer jsou pro hosty v konírně připraveny grilované speciality při svíčkách. V sobotu zde můžete navštívit velikonoční zábavu v sále hotelu. K tanci a poslechu bude hrát místní kapela Generace. Začátek je ve 20 hodin. Na nedělní večer je v konírně přichystáno sele na rožni.

SOBOTA 11. DUBNA
OBRATAŇ

Milovníci jarních pochodů jsou zváni na Obrataňské okruhy. Start je od bistra Mark od sedmi do devíti hodin. Mohou si vybrat trasy dlouhé deset, dvacet nebo pětatřicet kilometrů. Všechny okruhy vedou překrásnou krajinou kolem Svidníku a kouzelným údolím Jasafat. Během celého pochodu jsou z celé trasy překrásné vyhlídky po Vysočině. Podrobný popis trati – okruhů a startovní lístek, jímž se prokáží účastníci na kontrolních stanovištích, obdrží každý účastník u startu. Cílem všech tras je opět bistro Mark v Obratani. Pochod se koná za každého počasí. V cíli každý účastník obdrží upomínkový přívěsek.
KŘEMEŠNÍK
Na velikonoční sobotu můžete v hotelu Křemešník vidět malování vajíček, pletení pomlázek a dozvíte se zde také všechno o velikonočních zvycích. Začátek této akce je v jedenáct hodin. V neděli je pak pro děti od patnácti hodin přichystáno divadlo, které se bude hrát venku, bude-li hezké počasí.
PACOV
Na sobotní večer je v Music clubu Pod kaplí přichystán koncert kapely Extrakt. Začátek je naplánován na 20.30 hodin.
ŽELIV
Přijeďte v sobotu na velikonoční zábavu, která se koná v obecní restauraci. K tanci i poslechu bude hrát známá dechová kapela Onšovanka. Začátek zábavy je ve 20 hodin.

NEDĚLE 12. DUBNA
SALAČOVA LHOTA

Na velikonoční zábavu můžete zavítat i do Salačovy Lhoty. K tanci i poslechu bude v tamějším kulturním zařízení hrát známá kapela Markýz John. Začíná se ve 21 hodin.
POČÁTKY
Na další velikonoční zábavu můžete v neděli vyrazit do Počátek. V tamější sokolovně vystoupí hudební skupina Fortuna z Havlíčkova Brodu. Začátek akce je v osm hodin večer.

(mil)