Na začátku měli hosté dvě tutovky, ale ty nedali, a tak ve čtvrté minutě otevřel skóre v přesilovce domácí Hozák. Třebíč byla i nadále nebezpečná, jenže Soukup v domácí svatyni exceloval a žádný puk za svá záda nepustil.

Brzy po obrátce si navíc Horácká Slavia dala vlastní branku, a zanedlouho neustála další oslabení. Bittner sice poté snížil, díky přesilovkové pohotové dorážce, jenže úspěšní byli v této disciplíně i Vrchlabští. Třetím gólem v početní výhodě získali znovu tříbrankový náskok. A to už byla pro hosty nedostižná meta. Snížit se totiž podařilo jen Nedvídkovi.

Chance liga
VRCHLABÍ - TŘEBÍČ 4:2
Branky a nahrávky: 5. Hozák (Urban, Jirků), 23. Urban (Jirků, Mrňa), 25. Linhart (Nouza, Kratochvil), 45. Chalupa (Urban, Jirků) – 31. Bittner (Zukal, Šťovíček), 57. Nedvídek (Vodný, Stehlík). Rozhodčí: Čáp, Jaroš – Hnát, Horažďovský. Vyloučení: 7:6. Využití: 3:2. Třetiny 1:0, 2:1, 1:1. Vrchlabí: Soukup – Linhart, Oliva, Kajínek, Niko, Jirků, Bučko, J. Moník – Chalupa, Heřman, Nouza (A) – Machač, Kratochvil, Zeman – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, Pochobradský, F. Moník. Třebíč: Jekel – Zukal, Furch, Chalupa, Nedbal, Tejnor, Stehlík, Kowalczyk – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Krliš, Bittner, Psota – Ferda, Kořenek, Kratochvil – Křehlík, Michálek, Hrubec.