Zatímco v sobotu v 59. a 60. minutě Světlá otočila skóre v Moravských Budějovicích a získala první bod, ve středu se velmi podobně zachovala hostující Žihadla.

V předposlední minutě domácím odskočila, v poslední potom pečetila svoji výhru a srovnala stav souboje na 1:1.

Druhý mečbol

Druhé semifinále je o zápas napřed. Po sobotní výhře v Pelhřimově Chotěboř ve středu na vlastním ledě znovu vyhrála a vybojovala si první mečbol. Ten hned o den později ale neproměnila.

Na stadionu protivníka sice třikrát hosté vedli, jenže v kritické devětapadesáté minutě Josef Vrátný manko dotřetice srovnal. Následné prodloužení se hrálo necelé čtyři minuty. První úspěch v sérii vystřelil Ledním Medvědům Josef Vácha.

Semifinále pokračuje v sobotu v Moravských Budějovicích, čtvrté zápasy jsou na programu ve středu.

Semifinále krajské ligy
Odehráno: Světlá n. S. - M. Budějovice 4:6 (stav série: 1:1), Chotěboř – Pelhřimov 4:2, Pelhřimov – Chotěboř 4:3 pp (stav série: 1:2).
Další program, sobota 23. března: M. Budějovice – Světlá n. S. (17.00). Středa 27. března: Světlá n. S. - M. Budějovice, Chotěboř – Pelhřimov (oba 18.30).