Po výhře v Soběslavi se posunul na šesté místo. Béčko Pelhřimova pokračuje ve sbírání zkušeností a porážek. O té s Vimperkem bylo rozhodnuto už po první třetině.

SOBĚSLAV – HUMPOLEC 4:7

Domácí v zápase zklamali, k lepšímu výkonu se probrali až ve třetí třetině. To už hosté ale vedli 5:1 a situaci si pohlídali.

Branky a nahrávky: 4. Vild (Žákovský), 41. Hák (Hraňo, Žákovský), 44. Sládek (Žákovský), 56. Máca (Smíšek) – 1. Š. Prokop (T. Dvořák), 6. T. Dvořák (J. Šerák), 12. T. Dvořák (Š. Prokop), 25. Kavka (J. Šerák, Mart. Jelínek), 40. Hubata (Š. Prokop), 49. T. Dvořák, 60. Š. Prokop (T. Dvořák, Loučka). Rozhodčí: D. Urban – Brůha, F. Strnad. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 130. Třetiny: 1:3, 0:2, 3:2. Soběslav: J. Dvořák (41. Baloun) – Vild, Sládek, L. Karpíšek, Smíšek, Skalický, M. Karpíšek – O. Pánek, Žákovský, Hraňo, Píha, Točík, M. Kučera, Hák, Máca, Zajíc. Humpolec: Jan Zour – Zadina, Loučka, J. Šerák, Z. Jelínek – Š. Prokop, D. Hřeben, T. Dvořák, Kavka, M. Jelínek, Hubata, Dolejš, Brázda.

J. HRADEC – HLUBOKÁ N. V. 3:2 PP.

Hosté z Hluboké v zápase dvakrát vedli, ale nakonec jim to stačilo jen na bod. O radost v domácím táboře se postaral zkušený Ondřej. V předposlední minutě vyrovnal, v prodloužení nahrál na vítězný gól Košťálovi.

Branky a nahrávky: 12. Ondřej (Havelka), 59. Ondřej (Lazorišák), 64. Košťál (Ondřej) – 2. Holub (Štěpán), 47. Heřmánek (Štěpán). Rozhodčí: Horáček – Karlín, M. Šesták. Vyloučení: 7:8, navíc Jon (Vajgar) a Roman Rákosník ml. (Hluboká) oba 5 minut a do konce. Využití: 0:0. Diváci: 225. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 – 1:0. J. Hradec: D. Doubek – Jon, Ištvánik, Tržil, R. Procházka, Kubín – Tomšík, Jasanský, Gurka, M. Stach, M. Jindra, Havelka, Košťál, Lazorišák, Ondřej. Hluboká nad Vltavou: Dašek – P. Bělohlav, Jan Formánek, Žlůva, Dušek, Roman Rákosník ml. – Moudrý, Miler, M. Černý, D. Novotný, Kantor, Holub, Štěpán, Heřmánek, Maurenz, Matěj Dvořák, Hejda.

PELHŘIMOV B – VIMPERK 5:10

Pelhřimov začal velmi špatně, jakoukoliv naději na bodový zisk ztratil už v první části, kterou prohrál 1:7. Hosté pak zřetelně polevili, dovolili domácím korekci na 5:8, když všechny góly ze hry v podání Ledních medvědů obstaral B. Svoboda.

Branky a nahrávky: 14. B. Svoboda (Kalenda), 24. B. Svoboda (Zadražil), 31. Šulák (TS), 43. B. Svoboda (Nikodým), 47. B. Svoboda (J. Vrátný) – 1. Binder (J. Hanzal, Chaloupka), 3. Jiří Lang (J. Sitter), 8. J. Hanzal (Paule, Binder), 13. J. Sitter (R. Suchánek ml., Vítovec), 13. J. Hanzal (Paule), 14. P. Novotný (Jan Bárta, Tupý), 18. R. Suchánek ml. (J. Předota), 38. Paule (J. Předota), 48. J. Hanzal (Chaloupka, Paule), 59. Binder (R. Sitter, J. Hanzal). Rozhodčí: Macák – Jan Lang, Kubíček. Vyloučení: 5:6, navíc J. Vrátný (Pelhřimov) 10 minut. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 48. Třetiny: 1:7, 2:1, 2:2. Pelhřimov B: M. Urban (21. Stibal) – Cerhan, J. Doubek, Hráček, Kalenda – Moucha, J. Vrátný, Nikodým, B. Svoboda, Zadražil, Šulák, Knězů, D. Vrátný, Buchta. Vimperk: Robl – Vítovec, J. Předota, Chaloupka, R. Sitter, Tupý – Jiří Lang, R. Suchánek ml., J. Sitter, Binder, J. Hanzal, Paule, Buček, Jan Bárta, P. Novotný.

RADOMYŠL – Č. KRUMLOV 4:6

Dramatický zápas gradoval v poslední desetiminutovce. V ní měli navrch hosté. Zásluhou Kadlece a Fučíka získali vedení 5:3, domácím vykřesal jiskérku naděje snížením Koutenský. Radomyšl vsadila v posledních dvou minutách vše na ofenzívu, ale vyrovnat už nedokázala. Naopak vítězství Českého Krumlova pojistil Gallistl.

Branky a nahrávky: 15. Kica (Hovora), 22. O. Gába (Hovora, P. Procházka), 29. Kica (Kozák, Hovora), 58. Koutenský (R. Volf ml.) – 3. Svěchota (K. Šťastný, Andrýsek), 23. K. Šťastný (Gallistl), 39. Berný (M. Šimek), 53. Kadlec (Čanda), 57. Fučík (Svěchota, Andrýsek), 60. Gallistl. Rozhodčí: Flegl – Diviš, Mašek. Vyloučení: 5:7, navíc J. Slavík, Hovora (Radomyšl) oba 5 minut a do konce. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 104. Třetiny: 1:1, 2:2, 1:3. Radomyšl: R. Kříž – Burkoň, Pěnička, Kozák, P. Procházka, Vejda, R. Volf ml. – J. Slavík, Jungbauer, K. Strnad, O. Gába, Hovora, Kica, Rod, Jiřinec, Koutenský. Č. Krumlov: Pícha – Andrýsek, J. Šimek, Břečka, Gallistl – Kadlec, Ungr, Vondřich, Svěchota, K. Šťastný, Fučík, Berný, Čanda, Řepa.

 1. Strakonice⋌10 8 1 0  1 72:30 26
 2. Č. Krumlov⋌9 6 1 0  2 55:28 20
 3. Radomyšl⋌9 6 0 0  3 57:33 18
 4. Veselí⋌9 5 0 2  2 53:41 17
 5. Vimperk⋌9 5 0 0  4 47:40 15
 6. Humpolec⋌9 4 1 1  3 36:33 15
 7. Milevsko⋌9 5 0 0  4 33:30 15
 8. Soběslav⋌9 5 0 0  4 46:46 15