HUMPOLEC – Č. KRUMLOV 4:5 SN.
Hosté sice přijeli na pokraji vyřazení, ale rozpaky nechali doma. Slepenými góly získali vedení 2:0. Humpolec se pak lepšil, dokázal otočit na 4:3, ale nevyužitá přesilovka pěti proti třem se mu stala osudnou. Českokrumlovský Svěchota čtyři minuty před koncem vyrovnal a spolu se spoluhráči završil obrat v zápase v sérii penalt.

Branky a nahrávky: 19. Dolejš (Hynek, Zadina), 29. Bambula (Hendrych), 32. Zadina (J. Šerák), 38. Hynek (Hendrych) – 14. Hakl, 16. Svěchota (K. Šťastný, Fučík), 37. Malovec, 56. Svěchota (K. Šťastný), rozhodující nájezd K. Šťastný. Rozhodčí: Hamr, J. Stach – Bušta, J. Macháček. Vyloučení: 5:5, navíc Fučík (Č. Krumlov) 5 minut a do konce. Využití: 2:0. Diváci: 265. Třetiny: 1:2, 3:1, 0:1 – 0:0. Humpolec: Jan Zour – Loučka, Zadina, Hurda, Z. Jelínek, J. Šerák – Brychta, Hynek, Hendrych, Š. Prokop, Bambula, M. Jelínek, Kavka, Dolejš. Český Krumlov: Spáčil – Malovec, Čížek, Andrýsek, Břečka – Svěchota, K. Šťastný, Fučík, Berný, Ungr, Gallistl, Stodolovský, Hakl, Řepa. Stav série: 1:1.

Na křešínském sněhu se konal karneval i před rokem.
Noční lyžování uzavřelo sezonu v areálu u Křešína

J. HRADEC – STRAKONICE 2:3 SN.
I v tomto zápase vývoj skóre připomínal houpačku. Domácí brzy rozjásal bombou z mezikruží Ondřej, favorit góly orámoval první přestávku a získal vedení. Ondřej pak v polovině zápasu vyrovnal a tento stav už se ve hře nezměnil. Došlo tak na nájezdy a při nich měli pevnější nervy hráči Strakonic. Rozhodl Dlouhý.

Branky a nahrávky: 3. Z. Ondřej (Navrátil), 33. Z. Ondřej (J. Heřmánek) – 20. J. Hřebíček (J. Švec), 25. Major (J. Švec), rozhodující nájezd Dlouhý. Rozhodčí: Pexa, F. Svoboda – Brůha, F. Strnad. Vyloučení: 11:13, navíc Z. Ondřej (J. Hradec) 5 minut a do konce, D. Papež (Strakonice) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 845. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 – 0:0. Jindřichův Hradec: T. Kubeš – Jon, Tržil, Janeček, R. Procházka, Ištvánik – Z. Ondřej, Navrátil, Jasanský, Tomšík, Lazorišák, Gurka, Havelka, M. Jindra, J. Heřmánek. Strakonice: Myslivec – Hřebíček, D. Kovář, D. Papež, M. Všetečka, M. Hrubý, Kordík, Škoda – Křenek, Major, J. Švec, P. Řehoř, Dlouhý, L. Papež, Ruda, T. Růžička, Samohejl. Stav série: 0:2.

MILEVSKO – RADOMYŠL 2:5
Skóre sice otevřel Fořt a Milevsko drželo vedení do poloviny zápasu, ale pak se karta otočila. Během jediné minuty zrealizovali obrat Řehoř s Hovorou, ještě do konce třetiny upravil znovu Hovora na 1:3. Domácí už se ze šoku nevzpamatovali. Radomyšl ve třetí třetině utekla na 1:5, teprve v samém závěru korigoval z trestného střílení Pouch.

Branky a nahrávky: 6. Fořt (Pouch), 59. Pouch (TS) – 27. J. Řehoř (Jungbauer), 27. Hovora (O. Gába), 31. Hovora (P. Procházka), 43. Slavík (Jungbauer), 55. P. Procházka (Hovora). Rozhodčí: Horáček, Trnka – P. Bělohlav ml., P. Němec. Vyloučení: 8:7, navíc Pletka (Milevsko) 5 minut a do konce. Využití: 0:3. Diváci: 650. Třetiny: 1:0, 0:3, 1:2. Milevsko: Panec – Hamerle, Čunát, Štych, Jíška, T. Hošek, J. Havran, Pletka – Nevolný, Pouch, T. Novotný, Suchan, J. Müller, Kořánek, Sláma, Radosta, Fořt. Radomyšl: R. Kříž – Burkoň, Suda, P. Procházka, Kozák, Turek, Vejda , R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, Slavík, Hovora, Koupal, O. Gába, J. Volf, Šimoník, Bárta. Stav série: 1:1.

VIMPERK – VESELÍ N. L. 2:5
Diváci se nenudili. Hosty dostal do vedení kanonýr Čáp, domácí pak otočili na 2:1 a měli další šance. Veselí udeřilo chvíli před druhou přestávkou, otočilo na 2:3 a profitovalo z toho celou závěrečnou třetinu. Vimperk se marně snažil o vyrovnání, v závěru výhru i postup hostů pečetili Benda a Čáp.

Branky a nahrávky: 19. Jiří Lang (P. Novotný), 23. Fleischman (Jiří Lang, J. Sitter) – 5. M. Čáp (Arnold), 35. Arnold (Bůžek, J. Míchal), 36. J. Míchal (R. Benda), 56. R. Benda (J. Míchal), 59. M. Čáp. Rozhodčí: Macák, D. Čáp – Jan Lang, Mašek. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. Diváci: 600. Třetiny: 1:1, 1:2, 0:2. Vimperk: Podskalský – R. Sitter, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, Janásek, Horejš – Binder, J. Hanzal, Paule, Korous, Suchánek, J. Sitter, Jiří Lang, Fleischman, P. Novotný. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Nehoda, Chlaň, Krampl, L. Míchal, Kyml – M. Čáp, Mikeska, M. Drs, J. Míchal, R. Benda, Bůžek, D. Kratochvíl, Arnold, Vlach. Konečný stav série: 0:2.