Tým trenérů Barvíře a Dolníčka byl po restartu druhé nejvyšší soutěže v dobré formě, a díky sedmi výhrám na přelomu listopadu a prosince se dostal na dostřel nejlepším celkům soutěže.

Po čtrnáctidenní vánoční pauze ale musí Třebíčští zpozornět! Hned na úvod nového roku je čeká nelehký soupeř. Ačkoliv je Vrchlabí nováčkem soutěže, nevede si vůbec zle.

Pondělní program Chance ligy
Vrchlabí - TŘEBÍČ (16.00), Ústí n. L. - Kadaň, Poruba - Frýdek-Místek (oba 18.00).

Přelom roku strávili svěřenci trenéra Václava Baďoučka díky pětadvaceti bodům na šesté místě. Jedenáctá Třebíč na ně ztrácí dva body, a ještě má utkání k dobru.

Zdviženým prstem pro Horáckou Slavii musí být i bilance domácích zápasů, kterou má tým z Podkrkonoší výbornou. Z pěti zápasů čtyři vyhrál, jen Prostějov ho doma nachytal v nedbalkách. Hosté z Vysočiny naopak venku dokázali dotáhnout do vítězného konce jen dva mače z šesti.

Nicméně z Vrchlabí strach nemají. „Čeká nás náročný program, včetně hodně cestování, uvidíme, jak se s tím popereme. Měli jsme teď dostatek času na odpočinek, věříme, že to zvládneme,“ uvedl na klubovém webu asistent trenéra David Dolníček, jehož tým hned ve středu jede do Frýdku-Místku.