TELČ – SOBĚSLAV 8:4
Telč v zápase ukázala svou lepší tvář. Soběslav navíc soupeře podcenila a výsledkem byly čtyři góly v její brance během osmi minut. Hosté pak marně manko celý zápas doháněli. V závěru sice zkusili power play, ale inkasovali šestý gól a pak už zcela rezignovali.

Branky a nahrávky: 1. Bína, 2. J. Šťastný (Kret, Sokolík), 3. Kret (Sokolík), 8. J. Šťastný (Sokolík), 51. Berka, 57. Bína (Smejkal), 59. Smejkal (P. Prokop), 60. Kubát – 10. Hák (Žákovský, Vild), 19. Punčochář (J. Kubeš), 21. Žákovský (Hák, Vild), 53. Hák (Žákovský, Vild). Vyloučení: 8:6, navíc D. Šebesta (Telč) 10 minut a do konce, Taras (Telč) do konce, Máca, M. Kučera (Soběslav) oba 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 277. Třetiny: 4:2, 0:1, 4:1. Telč: Vacek – Tušer, D. Šebesta, Taras, J. Šťastný, P. Prokop, T. Havlík – Jan Bína, Smejkal, Berka, J. Havlík, Sokolík, Kret, Kubát, Koreš, Šalanda. Soběslav: Křiklán (3. J. Dvořák) – Sládek, Punčochář, J. Kubeš, L. Karpíšek, Smíšek, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, M. Kučera, Vild, Píha, Zajíc, Pauš, Máca.

STRAKONICE – PELHŘIMOV B 14:1
Pelhřimov přijel jen s deseti hráči a mnoho vzdoru nepředvedl. Dokázal vyrovnat na 1:1, ale pak už se stala ze zápasu naprosto jasná záležitost.

Branky a nahrávky: 6. L. Papež (Topinka), 8. L. Bednařík (M. Hrubý), 9. Samohejl (M. Müller, Dlouhý), 15. Křenek (L. Papež), 16. P. Šebesta (L. Bednařík), 29. Major, 32. Dlouhý (D. Kovář, L. Bednařík), 33. M. Müller (Major), 38. M. Hrubý (P. Šebesta), 48. A. Mikeš (L. Bednařík), 50. M. Hrubý (L. Papež, Major), 54. M. Hrubý (D. Kovář), 55. Major (L. Papež, D. Škoda), 60. L. Papež (D. Kovář) – 7. B. Svoboda (J. Vrátný). Rozhodčí: Macák – M. Matoušek, J. Macháček. Vyloučení: 3:5, navíc Hráček (Pelhřimov) 10 minut. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 380. Třetiny: 5:1, 4:0, 5:0. Strakonice: Štrobl – D. Škoda, M. Hrubý, Kordík (41. Jan Hřebíček), Topinka, D. Papež, D. Kovář – P. Šebesta, A. Mikeš, L. Bednařík, Dlouhý, M. Müller, Samohejl, Major, Křenek, L. Papež, L. Hrubý, P. Srb, Kurečka. Pelhřimov B: M. Urban – D. Vrátný, Hráček, Jan Doubek, Šípek – Nikodým, J. Vrátný, Moucha, Barták, Zadražil, B. Svoboda.

MILEVSKO – RADOMYŠL 0:1
Boj o špici tabulky přinesl hokejovou kvalitu, ale málo gólů. Jediný, který rozhodl o vítězství hostů, obstaral Březina. Ten za záda Pance usměrnil přihrávku Šimoníka z rohu kluziště.

Branka a nahrávka: 13. P. Březina (Šimoník). Rozhodčí: Vovčko – Mašek, Maxa. Vyloučení: 3:8, navíc J. Müller (Milevsko) 10 minut. Využití: 0:0. Diváci: 540. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0. Milevsko: Panec – Štych, Jíška, Hamerle, Čunát, J. Havran, Votruba, T. Hošek – Nevolný, J. Müller, Kořánek, T. Novotný, Suchan, Fořt, T. Bílek, Radosta, Pletka, Sláma, Pouch, Buriánek. Radomyšl: Štekr – Pěnička, Burkoň, P. Procházka, Vejda, R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, Stauber, Kica, Hovora, O. Gába, Šimoník, Fr. Bárta, P. Březina.

VESELÍ N. L. – J. HRADEC 3:2
V boji o play-off uspěli domácí. Ti si za dvě třetiny vypracovali dvoubrankové vedení, které pak už dobrou hrou v obraně uhájili. Odolali oslabení tří proti pěti a také hře bez brankáře v podání hostů.

Branky a nahrávky: 13. Mikeska (M. Čáp), 16. Arnold (J. Míchal, M. Drs), 37. Mikeska (Bůžek) – 13. Lazorišák (R. Procházka), 45. Havelka (Kalvas, Navrátil). Rozhodčí: F. Svoboda – P. Bělohlav ml., Karlín. Vyloučení: 7:5, navíc Ondřej (Vajgar) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 180. Třetiny: 2:1, 1:0, 0:1. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Nehoda, Chlaň, Malecha, L. Míchal, Kyml, Krampl – M. Čáp, Mikeska, Dušák, J. Míchal, Arnold, M. Drs, Jakub Novák, R. Benda, Bůžek. Jindřichův Hradec: T. Kubeš – R. Procházka, Tržil, Ištvánik, Janeček, Chmel, Kubín – Ondřej, Lazorišák, M. Jindra, Havelka, M. Stach, Gurka, Kalvas, Navrátil, M. Přibyl, Košťál.

HLUBOKÁ – TÁBOR B 2:3
Domácím patřila první polovina duelu. Ujali se vedení 2:0 a měli čtyři další stoprocentní šance. Ty už ale neproměnili, takže přišel trest. Prštický ještě ve druhé třetině snížil a obrat zařídil ve třetí části Michal Jelínek.

Branky a nahrávky: 10. Matěj Dvořák (Moudrý), 26. Heřmánek (Miler, Hejda) – 30. Prštický (R. Ježek, Syrovátka), 47. Michal Jelínek (R. Ježek), 58. Michal Jelínek (F. Hubáček, R. Ježek). Rozhodčí: Hamr – F. Strnad, Bušta. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. Diváci: 109. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:2. Hluboká nad Vltavou: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, M. Král, Roman Rákosník ml., Jan Formánek – Hejda, Miler, Heřmánek, Oulík, Štěpán, J. Šimek, Matěj Dvořák, Moudrý, M. Černý. Tábor B: Michal Novák – Růžek, F. Hubáček, Ošmyk, Brabec, Raiterman, Bouška – Michal Jelínek, R. Ježek, Škrdleta, Jankovský, Pospíchal, T. Kratochvíl, Prštický, Š. Kadilák ml., Syrovátka, Martin Novák.

Č. KRUMLOV – VIMPERK 5:3
V tvrdém utkání měli zpočátku více důvodů k radosti hosté, kteří se ujali vedení 0:2. Český Krumlov pak dotahoval, manko srovnal Andrýsek z trestného střílení ve 43. minutě. Pak už to byl boj o každou píď ledu. Misky vah ve prospěch domácích převážil Kadlec, výhru Slavoje orazítkoval v předposlední minutě Krcho.

Branky a nahrávky: 29. J. Krcho (Vondřich), 32. Kadlec (J. Krcho), 43. Andrýsek (TS), 55. Kadlec (Vondřich, J. Krcho), 59. J. Krcho (Vondřich) – 18. Paule (Korous), 27. Korous (Paule), 38. Fleischman. Rozhodčí: J. Stach – Karlín, P. Němec. Vyloučení: 11:9. Využití: 0:0. Diváků: 230. Třetiny: 0:1, 2:2, 3:0. Český Krumlov: Pícha – Malovec, Andrýsek, Břečka, Řepa – Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Svěchota, K. Šťastný, Klíma, Berný, Gallistl, Fučík. Vimperk: Podskalský – R. Sitter, J. Předota, Vítovec, Chaloupka, Janásek, Horejš – Fleischman, R. Suchánek ml., J. Sitter, Binder, Korous, Paule, Jan Bárta, Jiří Lang, P. Novotný.

1. Radomyšl⋌18 12 1 1  4  96:67  39
2. Strakonice⋌18 11 2 1  4 114:64  38
3. Milevsko⋌18 11 1 0  6  73:50  35
4. Č. Krumlov⋌17 10 1 2  4  88:51  34
5. Veselí n. L.⋌18  9 1 3  5  84:72  32
6. Vimperk⋌18  9 1 2  6  85:76  31
7. Humpolec⋌17  9 1 1  6  69:56  30
8. Tábor B⋌18  6 3 2  7  68:76  26