Klub, který hraje třetí nejvyšší soutěž třetím rokem, rozhodně neplatí za žádného otloukánka. Vkádru má především zkušenost, přičemž jedno jméno hovoří za vše. Dres týmu, který je doma na zimním stadionu ve Slaném, obléká ibývalý kapitán Kladna Josef Zajíc. Ten je ostatně sosmnácti body vzákladní části nejproduktivnějším hráčem svéhotýmu.

Za opory a střelce týmu lze považovat Schrezla, Ullrycha a Bezoušku. Také obrana Řisut není bezejmenná. Za opory platí Michal Janega a exberounský MartinKašák.

Spartak se soustředí na sebe

Trenér Spartaku ale kádr soupeře moc nesleduje. „My se momentálně musíme soustředit spíše na sebe. Zápas sJabloncem jsme důkladně rozebrali, řekli jsme si, kde byly chyby a pokusíme se je odstaranit,“ říká Pavel Zmrhal.

Pokud má být konkrétní, dodává: „Špatně jsme brusili, měli jsme doslova tragický přechod zútoku zpět do obrany. Proto jsme prohráli.“

Adamec má důvěru

Pochvalu si nevysloužil ani brankář David Adamec, ovšem trenér ho hodlá podržet. „Dostane opět šanci. Že se mu vneděli nedařilo, to je jedna věc, ale nemohu zní dělat žádné unáhlené závěry. Pro mě stále brankářskou jedničkou a hodlám ho podržet. Má mou důvěru,“ snaží se povzbudit gólmana Pavel Zmrhal.

Vzhledem ktomu, že se kryjí zápasy I. a II. ligy nemůže Spartak počítat spodporou pendlů zHavlíčkova Brodu. Chybět bude inadále Anderle, takže druhý bude zpostu centra zřejmě usměrňovat Němec, na křídlo se vrátí Šejnoha. Vedení klubu se bude snažit posílit tým ohradeckého útočníka Kočana.