„Milevsko bude silnější soupeř než Jindřichův Hradec, ale pakliže chceme zastavit pád tabulkou, musíme vyhrát,“ upozorňuje kouč Spartaku Pavel Zmrhal.
 
Ten si nemyslí, že by čtyři prohry v řadě jeho svěřencům nějak enormně přistřihly křídla. „Stále jsme v tabulce na místě, kde jsme chtěli být před sezónou.
 
Vlastně za zase nic tak strašného nestalo. Prohráli jsme se silnými soupeři a pak vyhořeli v zápase s Jindřichovým Hradcem,“ tvrdí kouč a dodává: „To byl ale jeden výpadek a bylo chybné, dělat z něj nějaké unáhlené závěry. Teď je potřeba se stmelit, všechno hodit za hlavu a udělat vše pro úspěch,“ burcuje.
Jihočeši poslali do Pelhřimova vizitku v podobě drtivé výhry v Nymburce, ale Pavla Zmrhala tenhle výsledek nestraší.
 
„Každý zápas je jiný. Milevsko v Nymburce potrestalo chyby soupeře. Proto je důležité jen to, že nesmíme napodobit Nymburk. Chyb v defenzívě se musíme pokud možno vyvarovat. Na ně bude Milevsko čekat. Nepředpokládám, že by se pokusilo u nás hrát nějakou extrémně útočně vedenou partii.“
 
Co se týká marodky v pelhřimovském týmu, tak ta je nulová. I po už téměř definitivním přesunu Kašpara do Jihlavy má trenér k dispozici šest obránců.
 
Smetana, který bral antibiotika a vynechal poslední utkání, už zase obléká výstroj. „Tento týden už s námi trénoval, takže je na zápas připraven,“ potvrdil kouč Pavel Zmrhal. Na ledě budou k vidění dvě bílé helmy, které signalizují přítomnost hráčů havlíčkobrodských Rebelů. Na hlavu si je posadí Jaromír
Florián a Jakub Stromko.
 
Naopak herní příspěvek Vojtěcha Němce už nepřipadá v úvahu. Ten zahrál excelentně ve středečním zápase Havlíčkova Brodu proti Olomouci, navíc proměnil i dvě trestná střílení. „Nás může jen těšit, že jsme mu snad pomohli rozehrát se a získat pevné místo v prvoligovém kádru,“ poznamenal na adresu pravidelného pendla z úvodu druholigové sezóny pelhřimovský kouč Pavel Zmrhal.