Junioři v utkání ohrožených zabodovali

PELHŘIMOV - Několik skvělých partií sehráli mladí pelhřimovští hokejisté v ligových soutěžích. Junioři zvítězili v souboji o poslední příčku, dorostenci dokonce vyhráli oba duely.

31.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Václav Pancer

Liga juniorů

KOPŘIVNICE – PELHŘIMOV 3:5

Souboj posledních týmů v tabulce přinesl Pelhřimovu důležité vítězství. Spartaku pomohl vedoucí gól už ve 3. minutě a i když v na branky bohaté druhé části Kopřivničtí vyrovnali, zůstali hosté u dirigentské taktovky. Ve třetí třetině jejich výkon gradoval, domácí na dvě branky nenalezli adekvátní odpověď.
Branky Pelhřimova: Hadrava 2, Dvořák, Votápek, Zadražil. Třetiny: 0:1, 3:2, 0:2. Pelhřimov: Zour – Vácha, Doubek, Šustr, Staněk, Kasalý, Zelený, Matoušek – Votápek, Hadrava, Dvořák – Zadražil, Holec, Šípek – Hubata, Hlavnička, Vodička.

PELHŘIMOV – KRNOV 4:7

I když soupeř patří z pohledu ligové tabulky k tomu horšímu, Spartak na něj nestačil. Inkasoval rychlé tři góly a zápas se změnil v bezmocnou snahu o zkorigování výsledku. „Projevilo se, že tento tým potřebuje tahouny. V Kopřivnici nás doplnili Hadrava s Váchou a jejich zkušenosti byly na ledě znát, dokázali kluky strhnout k lepšímu výkonu,“ přiznal trenér Josef Lukašík.

Branky Pelhřimova: Holec 2, Votápek, Zadražil. Pelhřimov: Zour (41. Čekal) – Šustr, Drábek, Staněk, Holas, Kasalý, Zelený, Matoušek – Dvořák, Holec, Švára – Zadražil, Votápek, Vodička – Hubata, Hlavnička, Chuchel – Šípek.

Liga dorostenců

PELHŘIMOV – NOVÝ JIČÍN 3:2

Hosté působili hokejově, ale domácí je bojovnou hrou a dobrou střeleckou produktivitou dokonale zaskočili. „Nový Jičín byl posílen o hráče Opavy a Vsetína, proto má pro nás vítězství velkou cenu,“ vysvětlil kouč Pelhřimova Pavel Zmrhal.

Branky Pelhřimova: Štěcha, Malý, Mikeš. Třetiny: 1:0, 2:2, 0:0. Pelhřimov: Zajíček – Jelínek, Beneš, Zadražil, Kovář, Martínek, Šmíd – Malý, Štěcha, Musil – Svoboda, Mikeš, Štěpán – Prášek, Chuchel, Jančo.

KOPŘIVNICE – PELHŘIMOV 1:3

Do týmu se vrátil Kasalý a byl na ledě znát. Pelhřimovští soupeře předčili ve všech herních činnostech, jenom je trápila trošku horší produktivita střelby.

Branky Pelhřimova: Malý, Svoboda, Mikeš. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:1. Pelhřimov: Zajíček – Jelínek, Beneš, Zadražil, Kovář, Martínek, Šmíd – Malý, Kasalý, Musil – Svoboda, Mikeš, Štěpán – Prášek, Štěcha, Jančo.

31.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Sérii Humpolce ukončilo derby Vysočiny

Béčko Ledních medvědů nezvládlo první třetinu

Florbalisté Spartaku si vykoledovali debakl

Pelhřimov – V I. lize se situace nemění. Florbalisté Pelhřimova si připsali další porážku. Ta v Petrovicích má navíc zásluhou třetí třetiny pachuť debaklu.

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Častrovským kostelem se v neděli nesly koledy

Častrov – Nedělní odpoledne 10. prosince patřilo v kostele svatého Mikuláše v Častrově adventnímu koncertu. Zazpívaly tady děti z místní mateřské a základní školy i folklorní soubor Stražišťan z Pacova.

Skvělý Brož vychytal brodské Bruslaře

Vysočina – Druhá liga skupina střed přinesla v rámci svého 20. kola krajské derby. Havlíčkobrodští Bruslaři přivítali hokejisty z Moravských Budějovic, kteří vyloupili Kotlinu. Brod se tak musel poroučet na druhé místo. Na čele ho vystřídal Tábor.