Dorost se dočkal v zápase s Hodonínem první výhry

PELHŘIMOV - Dost dlouho trvalo mladému týmu pelhřimovského dorostu, než si zvykl na ligový hokej. V zápase s Hodonínem ale už Spartak zabral naplno a radoval se z premiérové výhry. Je jen škoda, že družstvo nedokázalo výkon zopakovat ve Žďáru nad Sázavou.

17.10.2007 1

Hokejový dorost Pelhřimova už zná, jaké to je slavit ligové vítězství. Radost zažil po zápase s Hodonínem, podíl na výhře 3:2 měl i Michal Malý (na snímku vpravo). Foto: DENÍK/K Deník/Kamil Vaněkamil Vaněk

Na ledě regionálního rivala prohrála i pelhřimovská juniorka. Renomé si částečně vylepšila v domácím utkání s Orlovou, zápas skončil bezbrankovou remízou.

Liga juniorů

ŽĎÁR – PELHŘIMOV 6:1

Pelhřimovští v přípravě na ligu se Žďárem nad Sázavou remizovali, tentokrát na ledě favorita neuspěli. Hodně napověděla už první třetina, kdy hra Spartaku postrádala pohyb, čehož Žďár využil k zisku tříbrankového náskoku. Dalším zlomovým momentem byla druhá třetina. Ta Pelhřimovu vyšla herně o poznání lépe, jenže promrhal dvě přesilovky pěti proti třem a gól nedokázal dát ani z několika vyložených šancí. Ve třetí třetině domácí využili přesilové hry, takže hosté korigovali až za stavu 6:0.

Branka za Pelhřimov: Holec. Třetiny: 3:0, 0:0, 3:1. Pelhřimov: Zour – Šustr, Matoušek, Vácha, Kasalý, Holas, Staněk, Doubek, Zelený – Šípek, Dvořák, Siřiště – Zadražil, Holec, Votápek – Hubata, Hlavnička, Chuchel – Drábek, Vodička.

PELHŘIMOV – ORLOVÁ 0:0

Fotbalový výsledek se zrodil ve vyrovnaném utkání, které přineslo minimum vyložených šancí, navíc excelovali oba brankáři. Rozhodnout mohl chvilku před koncem Hadrava, který se řítil osamocený na gólmana Orlové, jenže ten mu v rozhodujícím okamžiku holí vypíchl puk.
Pelhřimov: Zour – Šustr, Doubek, Staněk, Holas, Kasalý, Zelený – Šípek, Hadrava, Siřiště – Votápek, Holec, Zadražil – Hubata, Dvořák, Chuchel – Drábek, Vodička, Hlavnička.

Liga dorostenců

PELHŘIMOV – HODONÍN 3:2

Pelhřimovští se konečně dočkali vítězství, které vyválčili po tuhém boji. „Byli jsme lepším týmem, bohužel nám chybělo přesné zakončení. Hodonín byl v obraně zranitelný, ale jeho protiútoky byly hodně nebezpečné. Naštěstí nás v několika momentech podržel brankář Zajíček,“ pochválil strážce klece trenér Pavel Zmrhal.

Branky Pelhřimova: Šmíd 2, Jančo. Třetiny: 0:1, 2:1, 1:0. Pelhřimov: Zajíček – Hadrava, Z. Jelínek, Šmíd, Zadražil, Martínek, Kovář – Malý, Hanzálek, Jančo – Svoboda, M. Jelínek, Štěpán – Prášek, Musil, Štěcha.

ŽĎÁR – PELHŘIMOV 5:2

Pelhřimovští se ani zdaleka nepřiblížili výkonu v zápase s Hodonínem, takže zaslouženě prohráli.
„Hráči špatně brusilili, soupeři stačilo, aby trestal naše chyby,“ prohlásil Pavel Zmrhal. Zápas rozhodla hlavně nepovedená druhá třetina.
Branky Pelhřimova: Malý 2. Třetiny: 1:1, 3:0, 1:1. Pelhřimov: Zajíček – Hadrava, Z. Jelínek, Šmíd, Zadražil, Martínek, Kovář – Malý, Hanzálek, Jančo – Svoboda, Mikeš, Štěpán – Prášek, Musil, Štěcha.
17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovnice. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: administrativní činnost - asistenční práce pro dispečera nadrozměrné přepravy, příprava podkladů pro účetní odd., tvorba reportů, tabulek a textů pro management společnosti., , Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru a zkušenost s účetním programem Helios, Pohoda nebo SAP výhodou. Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem., , NUTNÝ E-MAIL KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Pretol s. r. o.- pracoviště, 396 01 Humpolec. Informace: Martina Osvaldová, +420 567 770 750. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Fyzicky namáhavá práce!, , Telefonický kontakt PO - ČT od 9:00 do 12:00 hod.. Pracoviště: Silver swan, s.r.o. - pracoviště hálkova 872, humpolec, Hálkova, č.p. 872, 396 01 Humpolec. Informace: Juriy Rozman, +420 774 308 344. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 17 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Alt - autogroup s.r.o., Hrdinova, č.p. 2043, 393 01 Pelhřimov. Informace: David Skořepa, +420 777 634 444. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě Pomocný dělník v dřevovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Magnolia - stav s.r.o. - pracoviště humpolec, Lnářská, č.p. 1602, 396 01 Humpolec. Informace: Ruslana Bashak, +420 775 920 111.

Fotbalisté Kamenice měli v zápase se Štoky převahu v poli, ale střelecky selhali.

Nedali jsme šance, zlobil se po prohře trenér Cerhan

Florbalisté odpor Jaroměře zlomili až ve třetí třetině

N. Rychnov inkasovaná branka povzbudila

Nový Rychnov – S velkým přehledem si připsali další tři body do tabulky I. B třídy fotbalisté Nového Rychnova. Antonínův Důl porazili přesvědčivě 5:1. Komplikací nebyl ani inkasovaný gól na 0:1 ve 31. minutě.

Juniorka odevzdala body Leštině

Humpolec - Fotbalová juniorka Humpolce dalšího favorita nezaskočila. Leštině, která patří k elitě I. A třídy, v sobotu na svém hřišti podlehla 0:2.