SOBĚSLAV – HUMPOLEC 7:2

V Soběslavi se hrál jen průměrný hokej, hosté měli důvod k radosti jen v úvodu zápasu to je dostal do vedení V. Hřeben a na konci první třetiny srovnal krok Vaněk. Jinak ale na ledě vládli domácí. Ve druhé třetině utekli na rozdíl tří branek a dvěma slepenými góly v poslední dvacetiminutovce dokonali humpolecké dílo zkázy.

Zápasy Jiskry se podobají jako vejce vejci. „Rozhodla opět druhá třetina, v níž jsme dostali tři branky. Dalším důležitým faktorem bylo neproměnění šancí, za stavu 3:2 jsme měli dvě tutovky. Nedali jsme je a vzápětí jsme inkasovali čtvrtý gól,“ prohlásil vedoucí mužstva František Šerák.

Branky: 14., 24 a 37. Schejbal, 7. a 54. Boháč, 33. Šonka, 55. Jirka – 5. V. Hřeben, 17. Vaněk. Rozhodčí Zimmel. Vyloučení 11:16. Využití 1:1. Diváci: 360. Třetiny: 2:2, 3:0, 2:0.
Humpolec: Sochor – Zaňák, Šára, Cakl, Hartman, Klubal, Vítek – V. Hřeben, D. Hřeben, Beneš – Okáč, Polák, Vaněk – K. Zeman, Knězů.