EXTRALIGA JUNIORŮ

TŘEBÍČ – Ostrava 3:4 po prodl.
Znojmo – JIHLAVA 4:0
Kometa Brno – Olomouc 6:7
Vsetín -.Opava 5:2
Zlín – Havířov 1:2 po prodl.
Vítkovice – Třinec 1:4
Kladno – Ústí nad Labem 3:4 po prodl.
Sparta – Karlovy Vary 1:0
Slavia – Hradec Králové 2:1 po prodl.
Plzeň – Pardubice 7:1
České Budějovice – Mladá Boleslav 2:0
Litvínov – Liberec 4:0
Sparta – Kladno 2:4
České Budějovice – Pardubice 2:3
Kometa Brno – JIHLAVA 10:1
Znojmo – TŘEBÍČ 2:5
Ostrava – Třinec 4:8
Vítkovice – Havířov 5:2
Zlín – Opava 6:4
Vsetín – Olomouc 4:2
Slavia – Karlovy Vary 2:3
Litvínov – Mladá Boleslav 3:4
Plzeň – Hradec Králové 6:4
Ústí nad Labem – Liberec 3:4

1. Zlín 36 23 0 3 10 130:88 72
2. Plzeň 36 17 8 4 7 139:98 71
3. Pardubice 36 20 3 3 10 115:93 69
4. Karl. Vary 36 20 3 0 13 139:94 66
5. Sparta 36 20 2 2 12 121:85 66
6. TŘEBÍČ 36 19 2 5 10 126:110 66
7. Slavia 36 17 7 0 12 113:90 65
8. Vítkovice 36 20 1 2 13 135:116 64
9. Třinec 35 17 3 5 10 118:108 62
10. Kladno 36 15 5 5 11 146:121 60
11. Litvínov 36 17 2 4 13 110:98 59
12. Ml. Boleslav 36 13 7 4 12 111:97 57
13. Olomouc 36 17 1 2 16 117:106 55
14. Č. Budějovice 36 15 3 3 15 104:113 54
15. Vsetín 36 15 3 2 16 116:134 53
16. Havířov 35 12 4 6 13 104:101 50
17. Hr. Králové 36 14 1 1 20 113:116 45
18. Ústí n. L. 36 12 2 5 17 106:130 45
19. Opava 36 10 4 6 16 110:137 44
20. Liberec 36 13 1 2 20 108:121 43
21. Kometa Brno 36 10 4 4 18 103:116 42
22. Ostrava 36 9 6 1 20 104:145 40
23. Znojmo 36 8 1 4 23 90:153 30
24. JIHLAVA 34 3 1 1 29 65:173 12

EXTRALIGA DOROSTU

JIHLAVA – Šumperk 4:3
Olomouc – Kometa Brno 5:4
Opava – Vsetín 3:2
Havířov – Zlín 4:2
Třinec – Vítkovice 0:1
Ostrava – TŘEBÍČ 7:3
Karlovy Vary – Sparta 3:4 po prodl.
Hradec Králové – Slavia 1:2
Pardubice – Plzeň 4:5 po prodl.
Mladá Boleslav – České Budějovice 3:6
Liberec – Litvínov 4:3
Ústí nad Labem – Kladno 1:2
Třinec – Ostrava 2:1
Havířov – Vítkovice 1:3
Olomouc – Vsetín 7:1
JIHLAVA – Kometa Brno 2:1
TŘEBÍČ – Šumperk 0:4
Liberec – Ústí nad Labem 3:0
Mladá Boleslav – Litvínov 4:2
Pardubice – České Budějovice 4:3 po prodl.
Hradec Králové – Plzeň 1:2 po prodl.
Karlovy Vary – Slavia 2:3
Kladno – Sparta 1:4
Opava –Zlín 4:3 po prodl.

1. Sparta 36 24 2 3 7 140:84 79
2. Liberec 36 24 2 2 8 158:87 78
3. Plzeň 36 21 6 3 6 156:100 78
4. Třinec 36 22 2 2 10 128:79 72
5. Karl. Vary 36 20 4 4 8 128:86 72
6. Zlín 36 20 3 5 8 126:80 71
7. Č. Budějovice 36 21 2 4 9 129:92 71
8. Slavia 36 16 7 4 9 130:100 66
9. Opava 36 17 5 3 11 134:112 64
10. Vsetín 36 18 3 4 11 114:104 64
11. Kladno 36 19 2 2 13 140:113 63
12. Vítkovice 36 17 3 2 14 112:97 59
13. Pardubice 36 18 1 3 14 134:124 59
14. Ml. Boleslav 36 16 2 2 16 134:151 54
15. JIHLAVA 35 14 4 1 16 120:127 51
16. Olomouc 36 11 2 3 20 98:158 40
17. Hr. Králové 36 9 4 3 20 80:120 38
18. Kometa Brno 36 8 5 3 19 109:145 37
19. Havířov 34 7 4 5 18 100:125 34
20. Litvínov 36 8 2 4 22 120:138 32
21. TŘEBÍČ 36 9 1 1 25 72:175 30
22. Šumperk 35 8 1 3 23 81:125 29
23. Ostrava 36 7 2 3 24 84:133 28
24. Ústí n. L. 36 3 4 4 25 69:141 21

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Kroměříž – Krnov 6:3
HAVLÍČKŮV BROD – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:3
Frýdek-Místek – Orlová 2:3
Prostějov – Uherské Hradiště 8:3
Kometa Brno – Nový Jičín 6:3
Přerov – Kopřivnice 7:2
Šumperk – PELHŘIMOV 5:3
Krnov – Šumperk 1:9
PELHŘIMOV – Přerov 7:4
Kopřivnice – Kometa Brno 1:3
Nový Jičín – Prostějov 1:4
Uherské Hradiště – Frýdek-Místek 5:6
Orlová – HAVLÍČKŮV BROD 5:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kroměříž 3:4

Dohrávky:
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kopřivnice 6:1
Orlová – Prostějov 2:6

1. Šumperk 26 24 0 2 169:54 48
2. HAVL. BROD 26 18 3 5 103:65 39
3. Prostějov 26 12 6 8 97:80 30
4. Nový Jičín 26 14 2 10 88:65 30
5. Fr.-Místek 26 12 5 9 94:94 29
6. Přerov 26 13 1 12 94:93 27
7. Orlová 26 10 5 11 84:103 25
8. Kroměříž 26 11 2 13 76:102 24
9. ŽĎÁR N. SÁZ. 26 10 3 13 92:92 23
10. Uh. Hradiště 26 9 2 15 99:105 20
11. Kometa Brno 26 9 2 15 79:100 20
12. PELHŘIMOV 26 7 5 14 68:99 19
13. Krnov 26 6 6 14 83:132 18
14. Kopřivnice 26 5 2 19 67:109 12

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

PELHŘIMOV – Znojmo 2:4
Kopřivnice – Přerov 6:3
Nový Jičín – Kometa Úvoz Brno 7:1
Uherské Hradiště – Prostějov 4:4
Orlová – Frýdek-Místek 0:8
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HAVLÍČKŮV BROD 0:3
Hodonín – Kroměříž 0:3
Znojmo- Hodonín 6:4
Kroměříž -. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:0
HAVLÍČKŮV BROD – Orlová 10:1
Frýdek-Místek – Uherské Hradiště 7:4
Prostějov – Nový Jičín 3:2
Kometa Úvoz Brno – Kopřivnice 5:3
Přerov – PELHŘIMOV 2:2

1. HAVL. BROD 26 24 0 2 164:40 48
2. Kopřivnice 26 15 1 10 98:77 31
3. Znojmo 26 15 1 10 102:91 31
4. Kometa Úvoz 26 13 4 9 82:77 30
5. Fr.-Místek 26 14 1 11 96:84 29
6. Orlová 26 12 5 9 85:91 29
7. Žďár nad Sáz. 26 12 3 11 71:79 27
8. Prostějov 26 11 4 11 80:72 26
9. PELHŘIMOV 26 8 10 8 62:73 26
10. Přerov 26 8 5 13 64:95 21
11. Nový Jičín 26 8 4 14 73:70 20
12. Kroměříž 26 7 4 15 55:100 18
13. Uh. Hradiště 26 4 7 15 74:110 15
14. Hodonín 26 6 1 19 58:105 13

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY


Junioři

Rosice – Technika Brno 4:6
Břeclav – Bulldogs Brno 7:3
Hodonín – Blansko nehráno, soupeři se dohodli na náhradním termínu

1. Technika 16 15 0 1 123:32 30
2. Břeclav 16 9 1 6 84:63 19
3. Blansko 16 9 1 6 62:68 19
4. Hodonín 16 6 1 9 44:84 13
5. V. MEZIŘÍČÍ 15 4 4 7 53:72 12
6. Rosice 16 4 3 9 66:76 11
7. Bulldogs 15 2 2 11 40:77 6

Dorost
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Blansko 0:1
Břeclav – Technika Brno 4:2

Dohrávka: Blansko – Technika Brno 4:3

1. Břeclav 14 10 2 2 63:35 22
2. Blansko 15 10 2 3 64:41 22
3. Technika 16 3 2 11 41:63 8
4. V. MEZIŘÍČÍ 15 3 2 10 27:56 8

Finále žákovských soutěží

O 1. – 6. místo

9. třídy
Kometa Úvoz Brno – Kometa Group Brno 0:2
TŘEBÍČ – Hodonín 10:2
JIHLAVA – HAVLÍČKŮV BROD 3:5
HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ 2:4
JIHLAVA – Kometa Úvoz Brno a Hodonín – Kometa Group Brno odloženo

1. TŘEBÍČ 7 7 0 0 49:14 14
2. HAVL. BROD 7 2 3 2 18:25 7
3. Kometa Group 4 2 1 1 11:9 5
4. JIHLAVA 6 1 2 3 22:29 4
5. Hodonín 5 1 2 2 10:20 4
6. Kometa Úvoz 5 0 0 5 7:20 0

8. třídy
Kometa Úvoz Brno - Kometa Group Brno 0:6
TŘEBÍČ – Hodonín 3:9
JIHLAVA – HAVLÍČKŮV BROD 1:6
HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ 3:1
JIHLAVA – Kometa Úvoz a Hodonín – Kometa Group Brno odloženo

1. Hodonín 5 5 0 0 44:17 10
2. HAVL. BROD 7 5 0 2 32:20 10
3. Kometa Group 4 3 0 1 16:3 6
4. JIHLAVA 6 2 0 4 18:32 4
5. TŘEBÍČ 7 1 1 5 16:35 3
6. Kometa Úvoz 5 0 1 4 7:26 1

7. třídy
Kometa Group Brno – Kometa Úvoz Brno 6:2
Hodonín – TŘEBÍČ 7:6
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 3:3
TŘEBÍČ – HAVLÍČKŮV BROD 1:5
Kometa Group Brno – Hodonín 2:3

Dohrávka:
Kometa Úvoz Brno – Kometa Group Brno 2:6
Odloženo: HAVLÍČKŮV BROD – JIHLAVA

1. HAVL. BROD 5 4 1 0 23:9 9
2. Hodonín 5 3 2 0 24:17 8
3. Kometa Group 5 3 0 2 21:12 6
4. JIHLAVA 4 2 1 1 19:12 5
5. Kometa Úvoz 6 0 3 3 17:31 3
6. TŘEBÍČ 7 0 1 6 18:41 1

6. třídy
Kometa Group Brno – Kometa Úvoz Brno 10:4
Hodonín – TŘEBÍČ 6:2
Kometa Úvoz Brno – JIHLAVA 7:4
TŘEBÍČ – HAVLÍČKŮV BROD 1:4
Kometa Group Brno – Hodonín 10:0

Dohrávka: Kometa Úvoz Brno – Kometa Group Brno 2:10
Odloženo: HAVLÍČKŮV BROD – JIHLAVA

1. Kometa Group 6 6 0 0 61:8 12
2. JIHLAVA 4 3 0 1 21:13 6
3. HAVL. BROD 5 2 0 3 14:18 4
4. Kometa Úvoz 6 2 0 4 23:39 4
5. Hodonín 6 2 0 4 19:36 4
6. TŘEBÍČ 7 2 0 5 17:41 4

O 7. – 11. místo

9. třídy
Břeclav – PELHŘIMOV 2:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo 7:3

7. PELHŘIMOV 2 1 1 0 10:3 3
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 1 1 0 0 7:3 2
9. Břeclav 2 0 2 0 5:5 2
10. Znojmo 2 0 1 1 6:10 1
11. V. MEZIŘÍČÍ 1 0 0 1 1:8 0

8. třídy
Břeclav – PELHŘIMOV 3:5
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo 2:5

7. Znojmo 2 2 0 0 10:3 4
8. PELHŘIMOV 2 2 0 0 9:6 4
9. V. MEZIŘÍČÍ 1 0 0 1 3:4 0
10. ŽĎÁR N. SÁZ. 1 0 0 1 2:5 0
11. Břeclav 2 0 0 2 4:10 0

7. třídy
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Technika Brno 10:4
PELHŘIMOV – Břeclav 8:4
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU odloženo

7. PELHŘIMOV 2 2 0 0 11:5 4
8. V. MEZIŘÍČÍ 2 1 0 1 11:7 2
9. Břeclav 2 1 0 1 7:10 2
10. Znojmo 1 0 0 1 2:3 0
11. Technika 1 0 0 1 4:10 0

6. třídy
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Technika Brno 5:7
PELHŘIMOV – Břeclav 7:1
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU odloženo

7. PELHŘIMOV 2 2 0 0 13:4 4
8. Znojmo 1 1 0 0 15:0 2
9. Technika 1 1 0 0 7:5 2
10. V. MEZIŘÍČÍ 2 0 0 2 8:13 0
11. Břeclav 2 0 0 2 1:22 0

5. třídy
PELHŘIMOV – HAVLÍČKŮV BROD 0:8
Kometa Group Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:2
TŘEBÍČ – Břeclav 1:9

Dohrávka: HAVLÍČKŮV BROD - Kometa Group Brno 1:1

1. Hodonín 13 11 2 0 87:18 24
2. HAVL. BROD 15 11 2 2 77:29 24
3. Břeclav 12 9 2 1 61:18 20
4. Kometa Group 13 7 3 3 77:31 17
5. Kometa Úvoz 12 7 1 4 58:45 15
6. Znojmo 12 7 0 5 41:28 14
7. V. MEZIŘÍČÍ 14 5 1 8 49:53 11
8. JIHLAVA 13 4 2 7 39:47 10
9. PELHŘIMOV 13 3 2 8 25:90 8
10. TŘEBÍČ 15 2 3 10 25:72 7
11. Vídeň 13 2 0 11 29:71 4
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 13 1 2 10 23:89 4

4. třídy
Bratislava – JIHLAVA 3:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Vyškov 0:8
PELHŘIMOV – HAVLÍČKŮV BROD 1:2
Kometa Group Brno – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:5
TŘEBÍČ – Břeclav 9:0

Dohrávky:
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 2:3
PELHŘIMOV – Vyškov 3:1

1. JIHLAVA 16 11 2 3 90:31 24
2. Kometa Group 14 10 2 2 83:35 22
3. HAVL. BROD 16 10 1 5 67:33 21
4. Bratislava 16 10 1 5 71:48 21
5. TŘEBÍČ 16 8 4 4 85:48 20
6. Kometa Úvoz 14 8 3 3 52:23 19
7. Hodonín 15 8 2 5 89:55 18
8. Vyškov 14 7 3 4 51:32 17
9. PELHŘIMOV 16 7 0 9 64:62 14
10. ŽĎÁR N. SÁZ. 15 5 2 8 66:69 12
11. Znojmo 14 5 2 7 51:61 12
12. V. MEZIŘÍČÍ 19 5 2 12 71:101 12
13. Břeclav 13 1 0 12 21:133 2
14. Vídeň 16 0 0 16 13:143 0