V odvetném utkání s Jindřichovým Hradcem inkasovali sedm branek.

J. HRADEC – PELHŘIMOV 7:2
Hosté dorazili v hodně nekompletním složení, do pole měli jen třináct hráčů. Naopak domácí svou sestavu vyšperkovali. Na led už vyjeli zkušení Jasečko, Kotrla, Šperger a představila se i nová posila Kotaška.
Vajgar tak měl od začátku navrch a ve 3. minutě ho dostal po pohledné kombinační akci do vedení Mazanec. V 16. minutě sice dokázal Rašner střelou od modré vyrovnat, ale domácí šli přesto do kabin spokojenější. Důvod jim k tomu dal Šperger.

Také ve druhé části Pelhřimov nabral jednogólové manko. Na vyrovnání Bezděka totiž dokázali domácí odpovědět hned dvakrát. Z ostrého úhlu se prosadil Voříšek a mezeru mezi betony brankáře Pelhřimova našel Ferebauer.

V úvodu třetí třetiny Pelhřimov nevyužil přesilovku pěti proti třem a to jako by předznamenalo jeho nedobrý osud ve zbytku zápasu. Ostrými už střílel jen jindřichohradecký Vajgar. Na 5:2 doklepl puk do sítě Mazanec, pak se ze skrumáže prosadil Lazorišák a skóre střelou z levého kruhu podtrhl Voříšek.

Branky: 3. Mazanec (Ferebauer, Lazorišák), 17. Šperger (Kotrla), 25. Voříšek (Kotrla), 34. Ferebauer (Kořínek), 46. Mazanec (Lazorišák), 51. Lazorišák (Chmel), 51. Voříšek (Tržil, Kotaška) – 16. Rašner (Kubát), 23. Bezděk (Pecen) Rozhodčí: Slavík – Sváček, Soukup. Třetiny: 2:1, 2:1, 3:0. Pelhřimov: Jíra – Mečiar, Jelínek, Rašner D. Kasalý, Pecen, Marek Hadrava, Kubát, Bezděk, Martin Hadrava, Votápek, Kopic, F. Kasalý, Tolkner.