Dukla nečekaně klopýtla v Havířově, který se na konci utkání radoval z cenné výhry 3:2. „Jeli jsme tam pro tři body a vracíme se s prázdnou. Tím my si komplikujeme to, abychom zůstali mezi tou čtyřkou. Ztrácíme body tam, kde by se měly získávat,“ stručně a výstižně hodnotil hned po utkání jihlavský asistent trenéra Karel Nekvasil.

Kromě prostřední pasáže zápasu byl výkon jeho týmu podprůměrný. „Prohráli jsme úplně zaslouženě, i když jsme se dostali do vedení. Chyběl tam pohyb, oni nás dostávali pod tlak, měli jsme tam zbytečná vyloučení, která dvakrát využili,“ komentuje Nekvasil. „Ve druhé třetině jsme se trochu zvedli a zasloužili jsme si i vyrovnat na 3:3, ale do té třetí jsme nastoupili stejně jako do první, a to se vezlo až do konce,“ kroutil hlavou.

Bodovat nedokázala po reprezentační pauze ani Třebíč, která prohrála ve Vsetíně 0:3. „S herním projevem jsme ale celkem spokojení. Kluci plnili to, co měli. Bohužel jsme ale nebyli efektivní v koncovce. A bez gólů vyhrát nejde, i když těch šancí bylo celkem dost a neřekl bych, že jsme byli horším týmem než Vsetín. Spíš naopak,“ tvrdí trenér bílých hvězd Jaroslav Barvíř.