Všechny tři sice odehrály velmi vyrovnané zápasy, ani jednou však nedosáhly na výhru.

Pelhřimov se jako jediný představil na domácím ledě a v divokém utkání s Bílinou nakonec vyválčil bod za prohru 4:5 v prodloužení.
Další bodík získaly také Moravské Budějovice, které dotáhly dvoubrankový náskok Milevska a prohrály s ním až po samostatných nájezdech. Jedinou prohru v základní hrací době tak zaznamenaly žďárské Plameny, které v závěrečné části neudržely hubené vedení a podlehly Děčínu 2:1.

PELHŘIMOV – BÍLINA 4:5 p
Branky a nahrávky: 18. Votápek (Vylíčil), 27. Plachý (Hadrava Marek), 41. Tecl, 48. Hadrava Martin – 5. Salač, 10. Šrámek (Kunrt), 43. Kýhos (Salač), 60. Havlůj, 64. Macholda (Dostál). Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Kotlík. Vyloučení: 6:2, navíc Mečiar 5 a do konce utkání, Pavlík 5 a do konce utkání – Hartman 5 a 5 a do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 320. Třetiny: 1:2, 1:0, 2:2 – 0:1. Pelhřimov: Jíra – Mečiar, Pavlík, A. Jelínek, Adam, Beneš, Veselý, Žuček, Kasalý, Z. Jelínek – Tecl, Marek Hadrava, Plachý, Kubát, Bezděk, Martin Hadrava, Votápek, Vylíčil, Pelán.

MILEVSKO – M. BUDĚJOVICE 3:2 sn
Branky a nahrávky: 6. Novák (Descy, Drda), 13. Hamerle (Heřmánek), rozhodující nájezd Sýbek – 32. Trojan (Pěška), 44. Latner (Zahradník). Rozhodčí: Pražák – Mertl, Kreutzer. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:2. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1. Moravské Budějovice: Šťastný – Latner, Sechovec, Tobola, Sobotka, Tichý, Peroutka, Randa, Vlašín, Kesner, Zahradník, Telesz, Dostál, Matějka, Paták, Přidal, Pěška, Trojan, Vlček.

DĚČÍN – ŽĎÁR N. S. 2:1
Branky a nahrávky: 53. Müller (Zika), 57. Kuchynka (Oliverius) – 34. Man (Kunstmüller, Sláma). Rozhodčí: Jechoutek – Hynčica, Kilián. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Diváci: 401. Třetiny: 0:0, 0:1, 2:0. Žďár nad Sázavou: Sláma – Střecha, Staněk, Pleva, Šír, Kolda, Smejkal – Kunstmüller, Dítě, Hron – Kotlík, Gregar, Man – D. Vítek, Kaňka, Plachý – Zídek.

VRCHLABÍ – ŘISUTY 5:3
Branky: 12. a 60. Fořt, 23. Svoboda, 39. Bláha, 49. Poskočil – 7. Landa, 35. Vlček, 57. Krpata. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:1.
NYMBURK – KOLÍN 5:7
Branky: 34. a 56. Šimek, 35. Král, 46. Kříž, 56. Stehlík – 6., 30. a 55. Semirád, 25. Ježek, 28. Šifta, 49. Malý, 54. Chaloupka. Třetiny: 0:1, 2:3, 3:3.

KLATOVY – KLÁŠTEREC N. O. 5:3
Branky: 6. Pacanda, 12. Zeman, 24. Němec, 37. Vizinger, 60. Čuban – 20. Miklovič, 25. Štrach, 55. Deveri. Třetiny: 2:1, 2:1, 1:1.

J. HRADEC – JABLONEC 0:2
Branky: 39. a 60. Tondr. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1.

TÁBOR – SOKOLOV 4:3 sn
Branky: 6. Pecháček, 14. Hájek, 40. Liška, rozhodující nájezd Pechánek – 16. Sýkora, 36. Švec, 37. Říha. Třetiny: 2:1, 1:2, 0:0 – 0:0. ⋌(jj)