Souboj druhého s třetím celkem tabulky začal v Třebíči lépe pro hostující Litoměřice. Ty dostal na konci sedmé minuty do vedení Kuťák. Už o dvě minuty později ale při přesilové hře skončilo nahození Formana od modré za zády gólmana hostů – 1:1.

Přesně v polovině zápasu pak další početní výhodu Horácké Slavie využil dorážejí Psota. Těsné vedení následně držel domácí tým až do poloviny závěrečné třetiny. Poté ovšem přišel šok.

Nejprve Ton vyrovnal, aby jen o minutu později zúročil velký tlak Litoměřic Holý. Za dalších pět minut pak Třebíč definitivně dorazil Kracík – 2:4.

Jedním z vydařených utkání fotbalistů Staré Říše (v červeném) v průběhu podzimní části divize D byla jejich výhra 2:1 nad vedoucím Startem Brno.
Stará Říše se sehrávala až v průběhu podzimu. Projevilo se to, poznamenal Staněk

Po třech porážkách v řadě se opět dočkali bodového zisku hokejisté jihlavské Dukly. Ti měli na ledě béčka Pardubic raketový start do zápasu. Hned v první minutě totiž otevřel skóre po otočce zpoza branky Šik – 0:1.

Další góly už poté padaly jen z přesilových her. Po polovině zápasu Brož přesně zakončil šikovnou nahrávku Fronka. Domácí ale během úvodních osmi minut závěrečné třetiny vyrovnali.

Nejprve od modré nekompromisně pálil Zdráhal. Další trest pro hráče hostů pak ve vyrovnávací trefu přetavil Matýs – 2:2.

Všech svých třináct podzimních bodů vydolovali fotbalisté J Dálnice Speřice (v červeném) při historické premiéře v divizi před vlastními fanoušky.
Speřice zvládají náročnou úlohu se ctí. Divize je jiný level, neskrýval Holenda

Nepříjemné chvilky ovšem Dukla přežila a už za další tři minuty si vzala vedení zpět. Při další početní výhodě hosté obranu Pardubic doslova rozebrali a Harkabus se do prázdné branky nemohl netrefit.

Pět minut před koncem pak pojistku připojil zkušený Skořepa. Ten si počkal na správnou situaci a z kruhu prostřelil gólmana domácích – 2:4. Tři body tak z půdy posledního celku tabulky putovaly na Vysočinu.

CHANCE LIGA - 25. KOLO
TŘEBÍČ – LITOMĚŘICE 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 9. Forman (Hunkes, Michalčuk), 30. Psota (Vodný) – 7. Kuťák (Slavíček, Procházka), 50. Ton (Koláček, Kracík), 51. Holý (Válek, Svoboda), 56. Kracík (Ton, Koláček). Rozhodčí: Jechoutek, Cabák – Maňák, Veselý. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:0.

PARDUBICE B – JIHLAVA 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 41. Zdráhal (Zeman, Matýs), 48. Matýs (Zdráhal, Zeman) – 1. Šik (Haman), 34. Brož (Fronk, Haman), 51. Harkabus (Kolář), 55. Skořepa (Harkabus). Rozhodčí: Svoboda, Veselý – Bohuněk, Štěpánek. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:3.

Další výsledky 25. kola Chance ligy: Poruba – Šumperk 4:3 pp, Frýdek-Místek – Zlín 2:1, Kolín – Sokolov 4:0, Přerov – Prostějov 0:3, Slavia Praha - Vsetín skončilo po uzávěrce.

14. Pardubice B 25 4 3 3 15 52:76 21

Program 26. kola (sobota 3. prosince): DUKLA JIHLAVA – Slavia Praha (16.30, zimní stadion Jindřichův Hradec), Sokolov – Přerov, Vsetín – Kolín, Litoměřice – Frýdek-Místek, Šumperk – Pardubice B, Prostějov – HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ (vše 17.00).