STRAKONICE – J. HRADEC 5:3

Vítěz základní části polovinu zápasu hledal recept na brankáře Kubeše, ale pak skóroval třikrát v krátkém časovém rozpětí. Hosté to nevzdali, ve třetí části na chvíli snížili na rozdíl gólu, ale Strakonice definitivně uklidnil Ruda.

Branky a nahrávky: 30. Hřebíček (P. Řehoř), 33. Samohejl (Dlouhý, L. Papež), 38. Major (M. Hrubý, T. Růžička), 42. Ruda (T. Růžička), 50. Ruda (T. Růžička, M. Všetečka) – 24. R. Procházka, 45. Tomšík (Tržil), 47. Z. Ondřej (Havelka, Lazorišák). Rozhodčí: Trnka, D. Čáp – Knor, M. Matoušek. Vyloučení: 4:7, navíc T. Kubeš (Vajgar) 10 minut. Využití: 3:1. Diváci: 620. Třetiny: 0:0, 3:1, 2:2. Strakonice: Myslivec – J. Hřebíček, D. Kovář, Topinka, M. Všetečka, M. Hrubý, D. Papež – D. Vlček, P. Řehoř, P. Šebesta, Samohejl, Dlouhý, L. Papež, Major, T. Růžička, Ruda. J. Hradec: T. Kubeš – Jon, Tržil, Janeček, R. Procházka, Ištvánik – Tomšík, Kalvas, Jasanský, M. Stach, Lazorišák, Z. Ondřej, Havelka, Jindra, Gurka.

Č. KRUMLOV – HUMPOLEC 1:2

V opatrném utkání hráli prim brankáři. Domácí vyzráli na Zoura jen jednou, ve třetí části tak o výhře Humpolce rozhodl Hurda.

Branky a nahrávky: 26. Berný (Ungr, Svěchota) – 3. Brychta (Loučka), 48. Hurda (Hynek). Rozhodčí: Pexa, Horáček – Karlín, Šesták. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 200. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:1. Č. Krumlov: Spáčil – Čížek, Malovec, Andrýsek, Břečka, Gallistl, Řepa – Hakl, K. Šťastný, Fučík, Kadlec, J. Krcho, Klíma, Svěchota, Ungr, Berný. Humpolec: Jan Zour – Zadina, Loučka, Z. Jelínek, Hurda, J. Šerák – Brychta, D. Hřeben, Hendrych, Jelínek, Hynek, Š. Prokop, Kavka, Bambula, Dolejš.

RADOMYŠL – MILEVSKO 2:6

V prvních dvou třetinách si hosté lepší střeleckou produktivitou vybudovali dvoubrankové vedení. V poslední dvacetiminutovce se hráči Radomyšle tlačili do útoku, ale o korekci usilovali marně. V závěru začali hrát vabank a výsledkem byly trefy Fořta a Nevolného.

Branky a nahrávky: 12. P. Procházka (Hovora, O. Gába), 39. Koupal (P. Procházka, O. Gába) – 5. Fořt, 14. Nevolný (Pouch, T. Novotný), 34. Suchan (Štych), 40. Štych (J. Müller), 58. Fořt, 60. Nevolný (Pouch). Rozhodčí: Macák, F. Svoboda – Kubíček, Maxa. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Diváci 176. Třetiny: 1:2, 1:2, 0:2. Radomyšl: R. Kříž – Burkoň, Suda, P. Procházka, Kozák, R. Volf ml. (41. Turek), Vejda – J. Řehoř, Jungbauer, Slavík, Hovora, Koupal, O. Gába, P. Březina, Šimoník, Bárta. Milevsko: Panec – Čunát, Hamerle, Štych, Jíška, Votruba (21. Pletka), J. Havran – Nevolný, Pouch, T. Novotný, Suchan, J. Müller, Kořánek, Sláma, Radosta, Fořt.

VESELÍ N. L. – VIMPERK 3:2 PP.

Domácí získali ve 3. minutě vedení, ale pak se utkání dlouho vyvíjelo ve prospěch soupeře. Až v poslední minutě srovnal Drs a v nastavení završil obrat Mikeska.

Branky a nahrávky: 3. M. Čáp (Chlaň), 60. M. Drs (M. Čáp), 62. Mikeska (M. Čáp) – 39. Binder (Chaloupka, J. Hanzal), 53. Horejš (J. Hanzal). Vyloučení: 5:9, navíc Fleischman (Vimperk) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 360. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:1 – 1:0. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Chlaň, M. Drs, J. Benda, L. Míchal, Krampl, Kyml – M. Čáp, Mikeska, Nehoda, J. Míchal, R. Benda, Bůžek, D. Kratochvíl, J. Novák, Vlach. Vimperk: Podskalský – Vítovec, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, Janásek, Horejš – Binder, J. Hanzal, Paule, J. Sitter, Suchánek, R. Sitter, Fleischman, Jan Bárta, Korous, P. Novotný.