HUMPOLEC – Č. KRUMLOV 7:4

Zápas prvního a třetího týmu tabulky přinesl zajímavý a pohledný hokej. V úvodu hrál klíčovou roli domácí V. Hřeben, který během pěti minut zařídil Jiskře dvoubrankové vedení. Hostům evidentně přestávka pomohla a ve 24. minutě bylo vyrovnáno. Výsledková houpačka se však pohybovala dál, takže se ke slovu dostal opět Humpolec. Od modré přesně namířil Zmrhal a tři minuty před druhým odchodem do šaten se trefil Beneš.Ve třetí třetině nejprve zvýšil Kolář na 5:2, ale vzápětí Ungr korigoval. Jelikož však Šáda a D. Hřeben kontrovali, mohl Humpolec dohrát zápas v poklidu.

Branky: 1. a 5. Hřeben, 35. Zmrhal, 37. Beneš, 45. Kolář, 48. Šáda, 49. D. Hřeben – 21. Ulman, 25. Marek, 45. Ungr, 50. Uhlíř. Humpolec: Sochor – Šára, Cakl, Linhart, Zmrhal, Klubal, Vaněk – V. Hřeben, D. Hřeben, Beneš, Komůrka, Polák, Cirhan, Šáda, Knězů, Holas, Drábek.
Ostatní výsledky: Veselí – Telč 4:3, David Servis – Hluboká 5:3, Božetice – Tábor B 6::4, Strakonice – V. Radouň 9:3, Vimperk – Soběslav 2:8. (hy)