V rámci jihočeského přeboru po nájezdech porazili Hlubokou nad Vltavou. Nebyli naopak úspěšní ve Veselí nad Lužnicí, kde inkasovali sedm branek.

VESELÍ – HUMPOLEC  7:3

Hosté šli sice do vedení, ale jinak měli domácí zápas pod kontrolou. Klíčový gól na 4:2 vstřelili domácí v oslabení. Hattrickem se v dresu hostů blýskl Lazorišák.

Branky: Čáp, Mikeska 2, Janda, Dušek, Michal – Lazorišák. Třetiny: 3:1, 2:1, 2:1.

HUMPOLEC – HLUBOKÁ 5:4 náj.

Humpolec byl dvě třetiny lepším týmem, sahal po vítězství. Pak se ale hosté sebrali a dvě minuty před koncem vyrovnali. Domácí se mohli nakonec radovat alespoň ze dvou bodů z výhry po nájezdech.

Branky Humpolce: Dolejš 2, Lazorišák, Bříza,  rozh. nájezd Lazorišák. Třetiny: 1:1, 3:1, 0:2.

Ostatní výsledky: Č. Krumlov – Radomyšl 6:3, J. Hradec B – Soběslav 4:3, Vimperk – Božetice 11:0, David servis – Strakonice 3:1, Tábor B – Vimperk 4:6, Strakonice – Božetice 4:1, Soběslav _ Veselí 5:4 po naj., David servis – Radomyšl 4:0, Č. Krumlov – J. Hradec B 3:0.