HUMPOLEC – BOŽETICE 4:4

Lépe začali mírně favorizovaní hosté, které dostal do vedení Novotný. Humpolec pak přežil oslabení tří proti pěti, což ho dostalo do zápasu. Ve druhé třetině dvěma góly v rozpětí jedné minuty srovnal skore na 4:4. Po osmnácti vteřinách poslední části šly Božetice opět do vedení, ale Jiskra se nevzdala. Dřela až do konce, což se vyplatilo. Minutu a půl před koncem se ve skrumáži prosadil Kolář.

Branky: 14. Vaněk, 33. Komůrka, 34. Cirhan, 59. Kolář – 5. Novotný, 20. Stejskal, 34. Fencl, 41. Matějka. Třetiny: 1:2, 2:1, 1:1.
Ostatní výsledky: Hluboká – V. Radouň 5:4, Telč – David servis České Budějovice 3:5, Veselí – Strakonice 3:3, Č. Krumlov – Vimperk 6:4, Hluboká – Soběslav 1:3, Tábor B – Velká Radouň 1:3. (va)