Sezona po dvou prohrách s Českým Krumlovem už bohužel skončila pro Humpolec. Posledního postupujícího určí třetí zápas mezi Veselím nad Lužnicí a Milevskem.

1. zápasy
Č. KRUMLOV – HUMPOLEC 8:4
Humpolec sice podal bojovný výkon, ale z přemíry snahy pramenila spousta chyb. Domácí měli od začátku vývoj skóre pod kontrolou, korekci výsledku připustila až za stavu 4:0.

Branky a nahrávky: 5. Klíma (Z. Uhlíř), 26. R. Uhlíř (Vondřich), 28. Klíma (Z. Uhlíř, Štěrba), 29. Kadlec (R. Uhlíř, Vondřich), 45. M. Lukeš, 47. Machálek (M. Lukeš, Z. Uhlíř), 49. R. Uhlíř (Svěchota, Kadlec), 55. Kadlec (R. Uhlíř, Vondřich) – 40. M. Jelínek, 48. M. Hynek (Brychta), 53. Knězů (D. Hřeben), 59. Vitera (M. Hynek). Vyloučení: 13:12, navíc D. Hřeben (Humpolec) 10 minut. Využití: 3:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 250. Třetiny: 1:0, 3:1, 4:3. Č. Krumlov: R. Lukeš – Šalanda, Čížek, Štěrba, Machálek, Matlášek, Gallistl, M. Lukeš, Z. Uhlíř, Klíma, Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, Fučík, Svěchota, Štěpán. Humpolec: Jan Zour – O. Posmyk, Z. Jelínek, J. Šerák, Hurda, Zaňák, L. Hynek, Vitera, M. Jelínek, D. Hřeben, Knězů, Hubata, M. Hynek, T. Dvořák, Brychta, Holec, Zeman.

PÍSEK – STRAKONICE 6:0
Derby přilákalo do hlediště početnou diváckou návštěvu, opticky byli v první polovině lepší hosté. Písek dostal do vedení šťastnou tečí Ciboch, Strakoničtí se střelecky naopak trápili. Po gólu na 3:0 se stal pánem ledu favorizovaný Písek.

Branky a nahrávky: 10. Ciboch (J. Řehoř), 22. Sýbek (Slavík), 29. Mošovský (D. Mazanec), 38. Jungbauer (Sýbek, Slavík), 43. Ciboch (J. Řehoř, Slavík), 46. Slavík (F. Procházka). Rozhodčí: J. Dvořák, F. Svoboda – Němec, Mareš. Vyloučení: 8:8, navíc J. Hřebíček (Strakonice) 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 1100. Třetiny: 1:0, 3:0, 2:0. Písek: Pipek – D. Mazanec, Jirků, F. Procházka, Koutenský, P. Procházka, M. Hřebíček, Vejda, O. Gába, V. Novák, Mošovský, Slavík, Jungbauer, Sýbek, Vlk, Ciboch, J. Řehoř. Strakonice: Myslivec (46. Havelec) – J. Hřebíček, M. Hrubý, Ondrejec, D. Kovář, Kloud, Gross, Kašpar, Andrle, T. Růžička, Binder, Dlouhý, Major, Kepl, P. Srb, D. Papež, Vlček, L. Hrubý, Kurečka.

VESELÍ – MILEVSKO 6:2
Veselí předvedlo v první třetině doslova smršť, pěti góly vyhnalo brankáře Šindeláře na střídačku. Milevsko ve druhé části korigovalo, ale na obrat v zápase už bylo pozdě.

Branky a nahrávky: 5. M. Čáp (M. Drs, Mikeska), 11. Bůžek (M. Janda), 15. Z. Sekera (Klimeš), 15. M. Čáp (M. Drs), 19. Mikeska (M. Čáp), 41. M. Čáp (Mikeska) – 33. Urbanec (A. Nevolný, Pouch), 37. Pouch (T. Novotný, Čunát). Rozhodčí: Stach, Slavík. Vyloučení: 8:9, navíc Kořánek (Milevsko) 5 minut a do konce zápasu. Využití: 1:0. Diváci: 210. Třetiny: 5:0, 0:2, 1:0. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – M. Drs, L. Míchal, Malecha, Schmied, Krampl, Kypta, M. Čáp, Mikeska, Dušák, Benda, M. Janda, Bůžek, Klimeš, Arnold, Z. Sekera. Milevsko: Šindelář (21. Žilinčík) – Matějka, Votruba, Štych, Čunát, Bartůněk, J. Havran, A. Nevolný, Pouch, T. Novotný, Urbanec, Reiniš, Hamerle, Radosta, Pešta, Kořánek (23. I. Novák).

TÁBOR B – DAVID SERVIS 3:5
Domácí dostal rychle do vedení Nehoda, ale pak za delší konec provazu tahal českobudějovický tým. Nicméně po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné 3:3, v poslední dvacetiminutovce už slavila úspěch zkušenost hostů.

Branky a nahrávky: 2. Nehoda (F. Novotný), 29. Trieb (Hubáček), 35. Nehoda (Bílek) – 16. R. Šulčík (J. Hanzal), 17. Sumerauer (J. Korbela ml.), 35. R. Suchánek ml. (Chaloupka, Vomela), 42. R. Šulčík (D. Nedorost), 55. D. Nedorost (R. Suchánek ml.). Rozhodčí: Pexa, D. Čáp – Zelenka, Macháček. Vyloučení: 6:6, navíc Bombic (D. Servis) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 400.Třetiny: 1:2, 2:1, 0:2. Tábor B: Šelepa – Ošmyk, Trieb, Škulina, Karpíšek, F. Novotný, A. Hájek, T. Heršálek, R. Ježek (50. Jankovský), Hubáček, T. Kratochvíl, Šimák, Březina, Blažek, Nehoda, Bílek. David Servis: Vojta – Vomela, Chaloupka, Bombic, Zíka, Cikán, Tupý, Daniel Mikeš, R. Suchánek, D. Nedorost, R. Šulčík, J. Hanzal, D. Janda, J. Korbela ml., Sumerauer, Dalibor Mikeš.

2. zápasy
HUMPOLEC – Č. KRUMLOV 3:4
Humpolec favorita potrápil, ale v zápase jen dotahoval. Osm minut před koncem třetí třetiny M. Hynek gólem na 3:4 navázal kontakt, ale vyrovnat se Jiskře už nepovedlo.

Branky a nahrávky: 18. Dolejš (Hubata), 38. J. Šerák (O. Posmyk), 52. M. Hynek (M. Jelínek) – 5. M. Lukeš (Machálek, Štěrba), 28. R. Uhlíř (Štěrba), 40. Z. Uhlíř (M. Lukeš, Štěrba), 47. Fučík (Vondřich, R. Uhlíř). Rozhodčí: Svoboda. Vyloučení: 11:9, navíc Kočí a Hurda (Humpolec) oba 10 minut. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 150. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:1. Humpolec: Jan Zour – Z. Jelínek, O. Posmyk, Kočí, Hurda, J. Šerák, Vitera, Brychta, M. Hynek, M. Jelínek, Zeman, D. Hřeben, Knězů, Hubata, Dolejš, T. Dvořák. Č. Krumlov: R. Lukeš – Šalanda, Čížek, Štěrba, Machálek, Matlášek, Gallistl, M. Lukeš, Z. Uhlíř, Klíma, Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, Fučík, Svěchota, Štěpán. Konečný stav série: 0:2.

STRAKONICE – PÍSEK 3:9
S výjimkou šesti minut ve druhé části, v nichž Strakonice vstřelily tři góly, soupeři velký odpor nekladly. Písek postup definitivně pečetil dobrým nástupem a dvěma góly v úvodu poslední části.

Branky a nahrávky: 31. Kloud (M. Hrubý), 35. M. Hrubý (Dlouhý), 37. Major (Dlouhý) – 7. Mošovský (O. Gába), 9. D. Mazanec (O. Gába), 10. Vlk (Volf), 28. Vlk (Ciboch), 36. Volf (Tajbl), 37. O. Gába (Mošovský, V. Novák), 42. Slavík, 43. Mošovský, 49. V. Novák (O. Gába). Rozhodčí: Stach, D. Čáp – Deim, Hřídel. Vyloučení: 11:7, navíc Kašpar (Strakonice) 10 minut. Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 1000. Strakonice: Myslivec (9. Havelec) – J. Hřebíček, Kašpar, Kloud, D. Kovář, Gross, D. Papež, Ondrejec, T. Růžička, M. Hrubý, Dlouhý, Major, Bazgier, Kepl, P. Srb, Binder, Kurečka, L. Hrubý, Andrle. Písek: Pipek – D. Mazanec, Jirků, F. Procházka, Koutenský, P. Procházka, M. Hřebíček, Vejda, O. Gába, V. Novák, Mošovský, Slavík, Jungbauer, Sýbek, Vlk, Ciboch, J. Řehoř, Volf, Stropnický. Konečný stav série: 0:2.

MILEVSKO – VESELÍ 4:1
V úvodu se sice střelecky prosadil domácí Štych, ale pak dlouho kralovali oba brankáři. Milevskému Žilinčíkovi vydržela neprůstřelnost až do 54. minuty, proto o postupujícím musí rozhodnout až třetí zápas.

Branky a nahrávky: 3. Štych (Urbanec), 39. Urbanec, 44. A. Nevolný, 45. Hamerle (Urbanec) – 54. M. Janda (Zd. Sekera). Rozhodčí: Vovčko, Urban – Mitáš, Horažďovský. Vyloučení: 10:12, navíc T. Novotný (Milevsko) a Mikeska (Veselí) oba 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 400. Milevsko: Žilinčík – Štych, Jíška, Čunát, Votruba, Bartůněk, J. Havran, Urbanec, Matějka, Hamerle, A. Nevolný, Pouch, T. Novotný, Radosta, Reiniš, Fořt, I. Novák. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – M. Drs, L. Míchal, Malecha, Schmied, Krampl, Kypta, M. Čáp, Mikeska, Dušák, Benda, M. Janda, Bůžek, Klimeš, Arnold, Z. Sekera. Stav série: 1:1.

DAVID SERVIS – TÁBOR B 6:3
Tábor si neuřízl ostudu, ale favorit měl od začátku navrch. O výsledku rozhodl třemi góly ve druhé třetině.

Branky a nahrávky: 6. R. Šulčík (R. Suchánek), 12. J. Korbela ml. (Sumerauer), 28. Daniel Mikeš (Vomela, R. Suchánek), 31. D. Nedorost (Vomela), 33. Daniel Mikeš (Chaloupka), 53. Michel (Daniel Mikeš) – 13. Nehoda (Adam Hájek), 55. Blažek (TS), 57. Bílek (Nehoda). Rozhodčí: Hamr, Pexa – Oudes, Diviš. Vyloučení: 11:6. Využití: 1:0. Diváci: 300. David Servis: J. Jágr ml. – Vomela, Chaloupka, Bombic, M. Mrázek, Zíka, Tupý, Cikán, Daniel Mikeš, R. Suchánek, D. Nedorost, Michel, R. Šulčík, J. Hanzal, J. Korbela ml., D. Pražák, Sumerauer, Dalibor Mikeš. Tábor B: Šelepa – Trieb, Adamec, Škulina, Karpíšek, Adam Hájek, F. Novotný, Pospíšil – Jankovský, T. Hájek, T. Heršálek, T. Kratochvíl, Šimák, J. Březina, Bílek, Nehoda, Blažek. Konečný stav série: 2:0.