V Písku porazili Radomyšl a získali první body do tabulky jihočeského přeboru.

RADOMYŠL – HUMPOLEC 2:5

Jasným favoritem zápasu byli domácí, Humpolec přijel v oslabené sestavě. Chyběl mu kapitán Hřeben a nedorazili ani obránci Kočí se Zaňákem.

Hosté vsadili vše na bojovnost a slavili úspěch. V první třetině se prosadil jen Lazorišák a začal svůj střelecký koncert. Na jeho druhou branku ve 25. minutě sice odpověděl domácí Stropnický, ale to bylo od nedisciplinované Radomyšle na dlouhou dobu vše. Vitera zvýšil na rozdíl dvou branek a ve třetí třetině Lazorišák dvěma dalšími góly rozhodl definitivně. Až v samém závěru trochu zmírnil zklamání domácích Sýbek.

„Mužstvo podalo velmi dobrý výkon. Hrálo kvalitně v defenzívě a příkladně bojovalo," prohlásil vedoucí družstva Jiskry František Šerák.

Branky: 31. Stropnický, 58. Sýbek – 13., 25., 48. a 54. Lazorišák, 29. Vitera. Rozhodčí: Zimel. Vyloučení: 13:7. Diváci: 60. Třetiny: 0:1, 1:2, 1:2. Humpolec: Jan Zour – Zmrhal, Bříza, Doubek, J. Šerák – Polák, Holec, Dolejš – Lazorišák, Dvořák, Vitera – Drábek, Hlavnička, Jiří Zour.

Ostatní výsledky: David Servis České Budějovice – Soběslav 4:1, Hluboká nad Vltavou – Vimperk 6:7, Jindřichův Hradec B – Tábor B 3:7, Veselí – Božetice 2:1, Český Krumlov – Strakonice 3:4.