Nepochodil tak ani Humpolec, který narazil v Českém Krumlově. Jiskra nesehrála vůbec dobré utkání, domácího brankáře ani jednou nepřekonala, sama inkasovala šestkrát.

VESELÍ N. L. – TÁBOR B 3:2 PP.
Hosté začali dobře, třetinu vyhráli o dva góly měli další šance. Po přestávce se karta otočila. Koláček rychle snížil a v přesilovce srovnal Klimeš. Pak led opanovali brankáři, zápas se dostal do prodloužení. V něm rozhodl Dušák.
Branky a nahrávky: 21. Koláček (Dušák), 28. Klimeš (Benda), 66. Dušák – 9. R. Ježek (Hubáček, M. Mařík), 13. Kolomý. Rozhodčí: F. Svoboda, Grochal – Němec, Šesták. Vyloučení: 7:9, navíc M. Mařík (Tábor) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 250. Třetiny: 0:2, 2:0, 0:0 – 1:0. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Koláček, Chlaň, Malecha (21. Krampl), L. Míchal, Kyml, Kypta – M. Čáp, Mikeska, Dušák, Vlach, Benda, Bůžek, Klimeš, Arnold, Z. Sekera. Tábor B: Šelepa – Kolomý, Hastrman, F. Novotný, Škulina, Samec, Trieb, Pavel Dudák – Petr Dudák, Kadilák, Pospíchal, Drda, R. Pechánek, T. Kratochvíl, Mařík, Hubáček, R. Ježek.

MILEVSKO – RADOMYŠL 6:4
Také v tomto zápase začali lépe hosté, kteří vedli 2:0 a 3:1. Pak Milevsko srovnalo, na začátku třetí části vrátil Radomyšli vedení J. Řehoř. Jenže hosté až příliš často faulovali a v závěru na to doplatili. V poslední desetiminutovce inkasovali tři branky, které rozhodly o obratu skóre.
Branky a nahrávky: 17. Müller (Suchan), 32. Bartůněk (A. Nevolný), 32. Suchan (Štych), 51. Suchan (Štych), 58. Müller (Štych, Suchan), 59. Radosta (Pouch, A. Nevolný) – 2. Jan Kudrna (Jungbauer), 8. Mošovský (D. Mazanec), 31. Mošovský (D. Mazanec, O. Gába), 42. J. Řehoř (Jungbauer, Vlk). Rozhodčí: Pexa, Slavík – Zeman, Soukup. Vyloučení: 5:9, navíc Fořt (Milevsko) a Vlk (Radomyšl) oba 5 minut a do konce. Využití: 1:0. Diváci: 450. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:0. Milevsko: Žilinčík – Štych, Čunát, J. Havran, Mikš, Bartůněk, Votruba – Suchan, Müller, Fořt, T. Hájek, Hamerle, T. Novotný, A. Nevolný, Pouch, Radosta. Radomyšl: L. Kadlec – D. Mazanec, Ruda, Jan Kudrna, R. Volf ml., Burkoň, M. Hřebíček – Mošovský, Stropnický, O. Gába, Vlk, J. Řehoř, Jungbauer, Duchoň, Koupal, Kurz.

Č. KRUMLOV – HUMPOLEC 6:0
První třetina nabídla vyrovnaný boj. V jejím závěru domácí dvakrát udeřili, což je dostalo na koně. Ve zbytku zápasu byli lepší a skóre v jejich prospěch narůstalo. Jiskra doplatila na nedisciplinovanost, pět ze šesti gólů inkasovala v oslabení.
Branky a nahrávky: 17. J. Kadlec (R. Uhlíř, Vondřich), 20. Čížek (Vondřich, R. Uhlíř), 24. J. Kadlec (R. Uhlíř, Vondřich), 30. R. Uhlíř (Vondřich, J. Kadlec), 47. Vondřich (J. Kadlec Čížek), 58. Vondřich (J. Kadlec, R. Uhlíř). Rozhodčí: Stach, Packa – Macháček, Zelenka. Vyloučení: 9:13, navíc Zaňák (Humpolec) 5 minut a do konce, Brychta, Dolejš (Humpolec) oba 10 minut. Využití: 5:0. Diváci: 200. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:0. Č. Krumlov: R. Lukeš – Štěrba, Machálek, Čížek, Malovec, M. Mrázek – J. Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, J. Fučík, Klíma, Unger, Vaňous, Svěchota, J. Marek. Humpolec: Jan Zour – J. Šerák, M. Kříž, Kočí, Hurda, Doubek, Zaňák – Brychta, D. Hřeben, T. Dvořák, M. Jelínek, M. Hynek, Hubata, Dolejš, Komůrka, Kavka.

DAVID SERVIS – SOBĚSLAV 9:3
Favorit se nakonec prosadil, vyhrál šestibrankovým rozdílem, ale snadné to neměl. V první polovině utkání musel dvakrát dotahovat. Po dvou třetinách už David Servis vedl 5:3 a měl nad zápasem kontrolu. Potvrdil to čtyřmi trefami v závěrečné dvacetiminutovce.
Branky a nahrávky: 9. J. Hanzal (Korbela, Chaloupka), 23. D. Nedorost (Šperger), 24. J. Hanzal (Vomela, Korbela), 29. Šperger (Chaloupka), 31. Šperger, 47. D. Janda (J. Hanzal), 48. Daniel Mikeš (J. Suchánek, Chaloupka), 53. Daniel Mikeš (D. Nedorost, Vomela), 55. J. Hanzal (Jindra, Korbela) – 13. Smrž (Žákovský), 21. Máca (Píha, Sládek), 31. Schejbal (Chalupský, M. Karpíšek). Rozhodčí: Hamr, Urban – K. Deim, Kubíček. Vyloučení: 11:6, navíc Žákovský (Soběslav) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 170. Třetiny: 1:1, 4:2, 4:0. David Servis: Vojta – Tupý (21. Cikán, 49. Zíka), Macháček, Vomela, Chaloupka, Jindra, Zich – Cikán (21. D. Janda), R. Suchánek ml., R. Šulčík, Daniel Mikeš, J. Hanzal, Korbela, Sumerauer (21. Dalibor Mikeš), Šperger, D. Nedorost. Soběslav: J. Dvořák – Vild, Smíšek, Sládek, L. Karpíšek, Jansa, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, Smrž, Schejbal, Máca, Píha, Slavík, Chalupský, Petržílka.