VESELÍ – HUMPOLEC 6:3

I když v tabulce byli výše hosté, o poznání lépe začali domácí. Ti v 9. minutě už vedli rozdílem dvou branek, kdy v obou případech byl úspěšný Bůžek. V 16. minutě sice Polák po přihrávce Komůrky otevřel střelecký účet hostů, ale o chvilku později domácí Novák stanovil konečný stav první dvacetiminutovky.

V té druhé střílelo jen Veselí. Ve 32. minutě se prosadil Novák a o tři minuty později Božek. Do poslední třetiny se šlo za rozhodnutého stavu. Na Jiskře bylo sympatické, že bojovala až do konce. V úvodu poslední dvacetiminutovky dvakrát přesně zacílil Komůrka, když ho ke skórování vyzval Polák. Drama odmítl v 52. minutě domácí Čáp a je jen škoda, že v závěru došlo k několika nehokejovým zákrokům na obou stranách, za které rozhodčí Steiner rozdal vyšší tresty.

Branky: 7. a 9. Bůžek, 18. a 32. Novák, 35. Božek, 52. Čáp – 41. a 44. Komůrka, 16. Polák. Rozhodčí: Steiner. Vyloučení 9:12. Humpolec: Sochor – Šára, Cakl, Linhart, Klubal, Vaněk – V. Hřeben, D. Hřeben, Beneš – Komůrka, Polák, Cirhan – Kolář, Knězů, Šáda – Holas, Drábek.
Ostatní výsledky: Soběslav – Telč 4:2, Tábor B – Strakonice 0:4, Velká Radouň – Vimperk 1:5, Božetice – Hluboká nad Vltavou 7:3, Český Krumlov – David Servis České Budějovice 4:4.