Do vedení se dostali na konci prvního dějství trhači. Horáci se nestihli vrátit zpět do své obranné třetiny, kde po přečíslení propálil Jekela Veselý. Třebíčský výběr se vrátil zpět do hry hned po změně stran. Kratochvil dostal až moc prostoru mezi kruhy a po rychlé otočce vypálil mimo dosah Běhuly.

Rozhodující pasáží zápasu byla závěrečná část, v níž měli navrch hosté. Parádně jim vyšel opět start, jelikož po necelých dvou minutách otočil kormidlem Psota. Na úplném konci přesilovky se ujal jeho pokus švihem. Pojistku poté přidal Krliš, který využil zaváhání domácích na modré a jeho projektil proletěl výstrojí Běhuly.

Chance liga
KADAŇ – TŘEBÍČ 1:3
Branky a nahrávky: 18. Veselý (Zabloudil, Chlouba) – 23. Kratochvil (Michálek, Stehlík), 42. Psota (Stehlík), 51. Krliš (Michálek). Rozhodčí: Zubzanda, Hucl – Belko, Sedláček. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Třetiny 1:0, 0:1, 0:2. Kadaň: Běhula – Havlín, Trefný, Havel, Seemann, Kottek, Běhula, Karmaškov – Zabloudil, Chlouba, Veselý – Koblížek, J. Svoboda, Houška – Homer, Hradecký, Adámek – Zabloudil, M. Svoboda, Bačo. Třebíč: Jekel – Zukal, Stehlík, Kowalczyk, Furch, Tejnor, Nedbal, Vodička – Šťovíček, Bittner, Psota – Vodný, Nedvídek, Ferda – Krliš, Michálek, Kratochvil – Hrubec, Křehlík, Oščádal.