Humpolec sehrál vyrovnaný zápas se silnými Strakonicemi, bohužel získal jen jeden bod, když po nerozhodném výsledku 2:2 nezvládl samostatné nájezdy.

HUMPOLEC – STRAKONICE 2:3 SN.

Branky a nahrávky: 23. Hendrych (Prokop), 27. Bezděk (T. Dvořák, Hurda) – 29. Ruda (P. Řehoř), 52. Dlouhý (Ruda), rozhodující nájezd J. Hřebíček. Rozhodčí: Horáček – Bušta, Soukup. Vyloučení: 10:11, navíc P. Šebesta (Strakonice) 5 minut a do konce. Využití: 0:1. Diváci: 100. Třetiny: 0:0, 2:1, 0:1 – 0:0. Humpolec: D. Šťastný – Motl, Zadina, Šerák, Hurda, Z Jelínek, Rubner – Brychta, M. Jelínek, Hubata, Bezděk (41. Kulík), Daňjel, T. Dvořák, Prokop, Dolejš, Hendrych.

Tři body posunuly házenkáře Jiskry do středu tabulky

PELHŘIMOV – VESELÍ N. L. 8:4

Branky a nahrávky: 4. Votápek (D. Kasalý), 22. Kopic (B. Svoboda, Votápek), 23. B. Svoboda (Votápek), 39. Martin Hadrava (F. Kasalý, Marek Hadrava), 41. Marek Hadrava (Martin Hadrava), 42. Votápek, 57. Marek Hadrava (F. Kasalý), 59. Martin Hadrava – 1. Klimeš (Mikeska), 13. R. Benda (Syrovátka), 22. F. Bárta (F. Houdek), 39. Vlach (Klimeš, R. Benda). Rozhodčí: J. Stach – Kreuzer, Zedníková. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 270. Třetiny: 1:2, 3:2, 4:0. Pelhřimov: Kaiseršot – Bříza, Port, D. Vrátný, D. Kasalý, Hráček, Zadražil – F. Kasalý, Martin Hadrava, Marek Hadrava, B. Svoboda, Votápek, Kopic, Moucha, Siřiště, D. Šulák. L. Svoboda, Buchta.

Ostatní výsledky: Milevsko – Vimperk 2:1, Soběslav – Božetice 8:1, Jindřichův Hradec – Hluboká nad Vltavou 5:3, Č. Krumlov – Radomyšl 5:2.