HLUBOKÁ – MILEVSKO 2:6

Domácí potřebovali k jistotě postupu do play-off vyhrát, ale tato skutečnost je očividně svazovala. Při zakončení si počínali hodně těžkopádně, hosty navíc podržel Panec. O výhře Milevska rozhodly dobře zrealizované rychlé útočné výpady.

Branky a nahrávky: 18. Moudrý (M. Král, J. Šimek), 54. Moudrý – 9. Fořt (Pouch), 13. J. Müller (Nevolný), 26. Nevolný (Pouch, Hamerle), 34. Fencl (Čunát), 55. Fencl (Sláma), 57. J. Müller (Čunát). Rozhodčí: Hamr – T. Müller, Deim. Vyloučení: 6:11. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 105. Třetiny: 1:2, 0:2, 1:2. Hluboká nad Vltavou: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, M. Král, Rákosník, Jan Formánek – Hejda, Miler, Heřmánek, Holub, Oulík, J. Šimek, Matěj Dvořák, Moudrý, M. Černý. Milevsko: Panec – Hamerle, J. Havran, Štych, Jíška, T. Hošek, Čunát – Nevolný, Pouch, T. Novotný, T. Bílek, J. Müller, Kořánek, Sláma, Fencl, Fořt.

TÁBOR B – SOBĚSLAV 7:4

V okresním derby byli od začátku lepší hráči Tábora. Soběslavi se povedlo utkání zdramatizovat ve dvou přesilovkách pěti proti třem.

Branky a nahrávky: 3. D. Hubáček (Syrovátka), 27. Pospíchal (Jankovský), 29. Jankovský (Pospíchal, Ošmyk), 33. Štěpán Kadilák ml. (Martin Novák, J. Marek), 33. Syrovátka (D. Hubáček, Pípal), 49. Jankovský (Raiterman, Pospíchal), 59. Syrovátka (R. Ježek) – 35. Hraňo (L. Karpíšek), 37. Hák, 53. Hraňo (Žákovský), 57. Píha. Rozhodčí: F. Svoboda – Brůha, F. Strnad. Vyloučení: 9:4, navíc Syrovátka, Bouška (Tábor) oba 10 minut, Vild (Soběslav) 5 minut a do konce. Využití: 0:2. Diváci: 420. Třetiny: 1:0, 4:2, 2:2. Tábor B: Lekeš – Růžek, F. Hubáček, Raiterman, Ošmyk, Pípal, Bouška, P. Hošek, Hastrman – D. Hubáček, R. Ježek, Syrovátka, Jankovský, Pospíchal, T. Kratochvíl, Martin Novák, Štěpán Kadilák ml., J. Marek, J. Drda. Soběslav: J. Dvořák (34. Křiklán) – Punčochář, Sládek, Vild, L. Karpíšek, Smíšek, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, Hraňo, D. Hlaveš, Píha, M. Kučera, Skalický, Šafář, Zajíc.

Č. KRUMLOV – VESELÍ 2:4

Domácí se v polovině zápasu dostali do vedení 2:1, ale doplatili na nedisciplinovanost. Hosté ještě ve druhé části vyrovnali a ve třetí strhli vítězství na svou stranu. Třetí gól vstřelil kanonýr Čáp z trestného střílení, body potvrdil v 50. minutě Dušák.

Branky a nahrávky: 19. Kadlec (Vondřich, Andrýsek), 31. J. Krcho (Vondřich, Kadlec) – 9. Nehoda (Chlaň), 40. Dušák (L. Míchal), 45. M. Čáp (TS), 50. Dušák (Nehoda). Rozhodčí: J. Stach – Kubíček, P. Bělohlav ml. Vyloučení: 13:9, navíc Malovec (Č. Krumlov) 10 minut, Vondřich (Č. Krumlov) do konce. Využití: 0:1. Diváci: 180. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:2. Č. Krumlov: Pícha – Malovec, Čížek, Andrýsek, Břečka, Gallistl, M. Šimek – Hakl, K. Šťastný, Řepa, Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Fučík, Berný, Svěchota. Veselí nad Lužnicí: F. Dvořák – Nehoda, Chlaň, J. Benda, L. Míchal, Malecha, Kyml – M. Čáp, Mikeska, Dušák, J. Míchal, R. Benda, Bůžek, Jakub Novák, Vlach.

VIMPERK – RADOMYŠL 6:2

Hosté, kteří přijeli se čtyřmi pendly s druholigového Písku, se dostali do vedení 2:0, ale pak se domácí zlepšili. Do první přestávky vyrovnali a ve zbylých třetinách už stříleli góly jen oni.

Rozhodčí: Horáček – J. Macháček, P. Šimánek. Vimperk: Robl – Vítovec, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, Janásek, Horejš – Binder, J. Hanzal, Paule, J. Sitter, R. Suchánek ml., R. Sitter, Fleischman, Korous, P. Novotný. Radomyšl: Štekr – Burkoň, M. Hřebíček, P. Procházka, Kozák, Turek, R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, Slavík, O. Gába, Hovora, Kica, P. Březina, K. Strnad, Šimoník.

HUMPOLEC – J. HRADEC 4:3 PP.

Hosté přijeli v oslabené sestavě, přesto chvíli i vedli. „Čekali jsme vítězství, ale trápili jsme se. Za stavu 1:0 nedali hosté trestné střílení, přesto jsme měli zápas pod kontrolou. Bohužel, v koncovce to byla bída a Hradec otočil skóre. Šťastně jsme zachránili výsledek,“ přiznal kouč Jiskry Jiří Zour.

Branky a nahrávky: 6. M. Jelínek (T. Dvořák), 44. Dolejš, 58. Hynek (Bambula), 62. T. Dvořák (Hynek) – 44. Jasanský (Tomšík, Jon), 53. Gurka (M. Jindra, Tomšík), 54. Chmel (Gurka, Ištvánik). Rozhodčí: Trnka – Soukup, M. Matoušek. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Diváci: 105. Humpolec: Jan Zour – Z. Jelínek, Zadina, Dolejš, J. Šerák, Loučka, Hurda – Hendrych, M. Jelínek, T. Dvořák, Žůček, Hynek, Š. Prokop, Kavka, Bambula, Brázda. Jindřichův Hradec: T. Kubeš – Chmel, Ištvánik, Jon, Tržil – Tomšík, M. Jindra, Gurka, Havelka, Kalvas, Jasanský, M. Stach, Kubín.

STRAKONICE – TELČ 15:4

Domácí rychle vedli 4:0, hosté následně dvakrát snížili. Od druhé třetiny to byla jednoznačná záležitost, mizérii Telče prohloubila dvě neproměněná trestná střílení.

Branky a nahrávky: 2. Samohejl (Dlouhý), 4. P. Řehoř (P. Šebesta, J. Hřebíček), 7. M. Všetečka (Dlouhý), 13. Topinka (Dlouhý), 28. Dlouhý, 29. A. Mikeš (P. Šebesta), 31. P. Šebesta, 35. Samohejl (Major), 38. M. Všetečka (Samohejl), 40. Major (Samohejl, Křenek), 42. L. Hrubý (J. Švec), 43. Dlouhý (M. Všetečka, Samohejl), 45. A. Mikeš (P. Řehoř, P. Šebesta), 51. L. Papež (P. Šebesta), 60. Samohejl (L. Papež) – 16. D. Šebesta, 18. D. Šebesta (Smejkal), 44. Kotrba, 48. D. Šebesta. Rozhodčí: Poskočil – Deim, Maxa. Vyloučení: 5:7, navíc Křenek (Strakonice) 5 minut a do konce, Berka (Telč) 10 minut. Využití: 3:2. V oslabení: 2:1. Diváci: 580. Třetiny: 4:2, 6:0, 5:2. Strakonice: Myslivec – D. Kovář, J. Hřebíček, Topinka, M. Všetečka, D. Papež, M. Hrubý – P. Řehoř, A. Mikeš, P. Šebesta, L. Papež, Dlouhý, Samohejl, Jiřinec, L. Hrubý, Major, Křenek, D. Škoda, J. Švec. Telč: A. Havlík (31. M. Švec) – T. Havlík, D. Šebesta, P. Prokop, J. Šťastný – Bína, Smejkal, Berka, Kret, Sokolík, Kotrba, Hejl, Prášek, J. Havlík.

 1. Strakonice⋌24 14 4 1  5 152:86  51
 2. Č. Krumlov⋌23 13 2 2  6 123:75  45
 3. Radomyšl⋌23 14 1 1  7 117:92  45
 4. Vimperk⋌23 13 1 2  7 123:93  43
 5. Milevsko⋌23 13 1 2  7  96:69  43
 6. Veselí n. L.⋌23 12 2 3  6 103:86  43
 7. Humpolec⋌23 11 2 1  9  92:82  38
 8. J. Hradec⋌23  8 4 3  8 106:103 35