Chotěboř zdolal 5:2, ale trenér Pavel Zmrhal spokojeností nezářil. To hlavně z toho důvodu, že byl nucený improvizovat se složením jednotlivých formací. „Minulý týden nebyla účast na trénincích příliš vysoká, což se přeneslo i do zápasu. Dva obránci museli do útoku,“ svěřil se.

Pelhřimov přesto dvě třetiny zápasu dominoval. Ve druhé se trefil hned čtyřikrát. „Tu třetí jsme z pro mě nepochopitelného důvodu vypustili. Chotěboř v ní byla lepší. Výhru ale beru,“ prohlásil přece jen s už větším náznakem spokojenosti. Jeho tým zatím vítězí. Před Chotěboří dvakrát přehrál Benešov.

Humpolec na svém zrekonstruovaném zimním stadionu přivítal středočeskou Vlašim. Radoval se z vítězství v poměru 5:3. „Vlašim přijela ve dvanácti lidech, přesto na nás nastoupila. V první třetině hrála i dost tvrdě,“ všiml si trenér domácí Jiskry Jiří Zour. Od druhé dvacetiminutovky ale sledoval, jak jeho tým směřuje za vítězstvím. „Soupeř to přepálil, ve zbytku zápasu jsme byli jasně lepší. Kluci bojovali, snažili se, takže jsem spokojený,“ vyjádřil se. Humpolec čeká další herní test v sobotu. Opět na svém stadionu přivítá Světlou nad Sázavou.