TELČ – TÁBOR B 2:8
Telč držela krok jen do druhé třetiny. Při pětiminutovém trestu T. Havlíka se hosté dostali do tlaku a Bouška zvýšil na 2:4. Od těch chvil už to byla jednoznačná partie.

Branky a nahrávky: 9. Kubát (Bína), 26. Bína (Tušer, D. Šebesta) – 3. Prštický (J. Marek, D. Hubáček), 8. Pospíchal, 21. Ošmyk (T. Kratochvíl), 31. Bouška (J. Drda, T. Kratochvíl), 49. T. Kratochvíl (Ošmyk), 50. J. Drda, 52. F. Hubáček (J. Drda, J. Škoda), 58. Prštický (J. Marek, D. Hubáček).

Rozhodčí: F. Svoboda – Karlín, Šesták. Vyloučení: 9:11. navíc T. Havlík (Telč) 5 minut a do konce. Využití: 1:1. Diváci: 295. Třetiny: 1:2, 1:2, 0:4. Telč: A. Havlík – D. Šebesta, Tušer, P. Prokop, T. Havlík, J. Šťastný, Taras – Bína, Berka, Šalanda, Kret, Sokolík, Smejkal, Hejl, Lupač, Kubát, Cech, Tůma. Tábor B: Lekeš – Růžek, D. Hlaveš, Hastrman, Bouška, Ošmyk, Brabec – J. Marek, Prštický, D. Hubáček, T. Kratochvíl, Pospíchal, Jankovský, J. Drda, J. Škoda, F. Hubáček.

MILEVSKO – PELHŘIMOV B 11:3
Dvě třetiny stačily domácím k tomu, aby soupeři nastříleli dvouciferný počet branek. Hosté mnoho vzdoru nepředvedli, navíc se jejich sestava po zraněních Mouchy a Doubka zredukovala na devět hráčů do pole. Pelhřimov se k výraznější korekci dostal až v samém závěru, kdy trestná střílení proměnili Vrátný a Barták.

Branky a nahrávky: 6. Radosta (T. Bílek, Fencl), 9. Sláma (Buriánek), 10. J. Müller (Hamerle, Nevolný), 14. Radosta (Suchan), 15. Čunát (Štych), 21. Hamerle (Fencl, Štych), 25. Sláma (Pletka, J. Havran), 33. Sláma (J. Müller), 33. Nevolný (Pouch, J. Müller), 40. Suchan (Nevolný), 43. T. Bílek (Fencl) – 25. Barták (Zadražil), 59. J. Vrátný (TS), 60. Barták (TS).

Rozhodčí: J. Stach – Deim, Mašek. Vyloučení: 9:6, navíc Moucha (Pelhřimov) 10 minut. Využití: 3:0. Diváci: 420. Třetiny: 5:0, 5:1, 1:2. Milevsko: Jan Kolář – J. Havran, Čunát, Štych, Jíška, T. Hošek, Votruba – Nevolný, J. Müller, Hamerle, Pouch, T. Novotný, Suchan, Fořt, T. Bílek, Radosta, Fencl, Sláma, Buriánek, Pletka. Pelhřimov B: M. Urban – Doubek, Cerhan, D. Vrátný, Hráček – Nikodým, J. Vrátný, Moucha, Knězů, Zadražil, Barták, Buchta.

STRAKONICE – VIMPERK 5:8
Dvě třetiny se zápas vyvíjel ve prospěch favorita. Pak se ale hra Strakonic sesypala jako domeček z karet. Domácí dostali góly po chybách, v oslabení a následně i při hře bez brankáře.

Branky a nahrávky: 5. M. Müller (Samohejl), 9. M. Všetečka (M. Müller, Samohejl), 33. L. Papež, 38. L. Bednařík (TS), 40. L. Bednařík – 13. Jan Bárta (Janásek, Jiří Lang), 20. R. Suchánek ml. (J. Sitter), 26. R. Suchánek ml. (Paule, Korous), 45. Paule (Vítovec), 51. Vítovec, 57. R. Sitter (Korous), 60. J. Předota (J. Hanzal), 60. Paule (Janásek).

Rozhodčí: Hamr – Soukup, Bušta. Vyloučení: 6:4, navíc Müller (Strakonice) 10 minut. Využití: 0:3. Diváci: 950. Třetiny: 2:2, 3:1, 0:5. Strakonice: Myslivec – Hřebíček, J. Srb, D. Škoda, M. Hrubý, Topinka, M. Všetečka, D. Kovář – P. Šebesta, P. Řehoř, L. Bednařík, Samohejl, M. Müller, Dlouhý, L. Papež, Major, Křenek. Vimperk: Podskalský – Vítovec, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, Janásek, Horejš – Binder, J. Hanzal, Paule, Korous, R. Suchánek ml., R. Sitter, Jan Bárta, Jiří Lang, J. Sitter.

VESELÍ – SOBĚSLAV 7:6 PP.
V bitvě soupeřů od Lužnice se ve vedení střídaly obě strany, proto není divu, že zápas nakonec dospěl do nastavení. V něm rozhodla přesilovka, při které Veselí rozjásal Chlaň.

Branky a nahrávky: 6. M. Čáp (Arnold), 17. Chlaň (Mikeska, J. Míchal), 38. Nehoda (Mikeska), 49. M. Čáp (Chlaň), 55. Chlaň (Mikeska), 55. M. Drs (Arnold, J. Míchal), 65. Chlaň (Mikeska) – 12. Žákovský (Sládek), 28. Hák (Smíšek, Punčochář), 31. Hraňo (Žákovský, L. Karpíšek), 52. Punčochář (Žákovský), 56. Žákovský (Smrž), 56. Žákovský (Punčochář, Smrž).

Rozhodčí: D. Urban – Jan Lang, F. Strnad. Vyloučení: 7:11, navíc Dušák (Veselí), Píha (Soběslav) oba 10 minut.Využití: 4:2. Diváci: 450. Třetiny: 2:1, 1:2, 3:3 – 1:0. Veselí: F. Dvořák – Nehoda, Chlaň, M. Drs, L. Míchal, Krampl, Kyml – J. Míchal, Mikeska, Bůžek, M. Čáp, Arnold, Dušák, Klimeš, R. Benda, Vlach. Soběslav: J. Dvořák – Punčochář, Sládek, L. Karpíšek, Smíšek, M. Karpíšek, Skalický – Hák, Žákovský, Hraňo, M. Kučera, Píha, Smrž, Máca, Zajíc.

HLUBOKÁ – HUMPOLEC 5:4
Dvě třetiny kralovali vyrovnanému zápasu brankáři, v té závěrečné se strhla přestřelka. Na domácí straně zaznamenal hattrick Miler, u hostů se to samé povedlo Dvořákovi. Šťastnější byli nakonec domácí, Humpolci už se odpovědět nepovedlo. V závěru sice jeho hráči dotlačili puk do sítě, ale rozhodčí gól neuznal.

Branky a nahrávky: 34. Hejda, 46. Oulík (M. Král, Štěpán), 48. Miler (Dušek), 52. Miler (P. Bělohlav, Heřmánek), 56. Miler (Heřmánek, Dušek) – 33. T. Dvořák (Bambula), 49. M. Jelínek (Loučka, T. Dvořák), 51. T. Dvořák, 54. T. Dvořák (Hendrych, Bambula).

Rozhodčí: Horáček – Knor, T. Müller. Vyloučení: 7:4. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváků: 120. Třetiny: 0:0, 1:1, 4:3. Hluboká: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, M. Král, Roman Rákosník ml., Jan Formánek – Matěj Dvořák, Miler, Heřmánek, Oulík, Štěpán, J. Šimek, Hejda, Moudrý, M. Černý. Humpolec: Jan Zour – Loučka, Zadina, Dolejš, J. Šerák – Hendrych, M. Jelínek, T. Dvořák, Kavka, Bambula, Hubata, Š. Prokop, Vitera, Brázda, Baxa.

J. HRADEC – RADOMYŠL 5:4 SN.
Hosté z Radomyšle se ujali vedení dvěma slepenými góly. Domácí pak přišli o klíčového hráče Ondřeje, který už v 16. minutě vyfasoval trest do konce zápasu. Přesto dokázal J. Hradec strhnout vedení na svou stranu, obrat ve prospěch Radomyšle pak zrealizovali dalšími slepenými góly Strnad a Jungbauer. Na straně domácích ale zkompletoval hattrick Gurka a zápas posléze rozhodl v nájezdech Procházka.

Branky a nahrávky: 31. R. Procházka (Lazorišák), 32. Gurka (Chmel), 35. Gurka (Havelka, Navrátil), 56. Gurka (Chmel), rozhodující nájezd R. Procházka – 6. Burkoň (J. Řehoř), 6. F. Bárta (P. Březina), 45. K. Strnad, 46. Jungbauer (J. Řehoř, Burkoň).

Rozhodčí: D. Urban – Deim, Maxa. Vyloučení: 3:6, navíc Ondřej (Vajgar) 10 minut a do konce, J. Řehoř (Radomyšl) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 260. Třetiny: 0:2, 3:0, 1:2 – 0:0. Jindřichův Hradec: Kubeš – Janeček, Ištvánik, Chmel, Kubín, Tržil, R. Procházka – Kalvas, Navrátil, Jasanský, M. Přibyl, M. Stach, Gurka, Ondřej, Lazorišák, M. Jindra, Havelka. Radomyšl: Kafka – Pěnička, Burkoň, P. Procházka, Kozák, Vejda, R. Volf ml. – Slavík, Jungbauer, J. Řehoř, Kica, Hovora, Šimoník, F. Bárta, P. Březina, K. Strnad.

 1. Strakonice⋌16 10 2 0  4 95:57  34
 2. Radomyšl⋌16 10 1 1  4 89:63  33
 3. Milevsko⋌16 10 1 0  5 68:45  32
 4. Č. Krumlov⋌15  9 1 2  3 81:45  31
 5. Veselí n. L.⋌16  8 1 3  4 77:64  29
 6. Vimperk⋌16  8 1 2  5 76:69  28
 7. Humpolec⋌16  8 1 1  6 66:54  27
 8. Soběslav⋌15  8 0 1  6 75:66  25