„Těžko se to hraje v jedenácti lidech. Klukům nemůžu nic vytknout,“ pokrčil rameny trenér Jiří Zour. Hosté hráli vyrovnanou partii jen v první třetině. V té druhé inkasovali tři branky, což o majiteli bodů prakticky rozhodlo.

Č. KRUMLOV – HUMPOLEC 8:3

Branky a nahrávky: 2. Řepa (Michalec), 24. Klíma (Unger), 33. J. Krcho (Břečka), 36. Kutiš (Hakl), 43. Hakl (Michalec), 46. M. Lukeš (Klíma, Unger), 48. Gallistl (F. Čížek, Klíma), 60. J. Krcho (Břečka) – 17. Kulík (Vít. Brož, Z. Jelínek), 51. Brychta (Hubata, V. Brož), 53. Brychta (Dolejš). Rozhodčí: Hamr, Kraval – Dančišin, Šesták. Vyloučení: 8:6, navíc M. Lukeš (Č. Krumlov) 10 minut a do konce. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 137. Třetiny: 1:1, 3:0, 4:2. Humpolec: Jan Zour – Rubner, Hurda, Dolejš, Z. Jelínek – V. Brož, Hynek, Hendrych, M. Jelínek, Daňhel, Kulík.