Třebíč v tabulce Chance ligy drží čtvrtou příčku a příhodně zareagovala na těžkou pondělní porážku 0:5 ve Znojmě.

Skóre včerejšího zápasu Horácké Slavie na domácím ledě se Zlínem sice otevřel v poslední minutě druhé části hostující Denis Kindl. Domácí ale srovnali ve 49. minutě Ladislavem Bittnerem.

Duel dospěl do prodloužení, v němž rozhodl přesnou střelu při výpadu po křídle nejproduktivnější hráč Chance ligy Martin Dočekal z Třebíče.

Valentýnský turnaj jihlavských šipkařů podpořil dobrou věc.
Valentýnský turnaj. Jihlavští šipkaři sbírkou podpořili městský útulek zvířat

To hokejistům Jihlavy valentýnský duel nevyšel. Na ledě poslední Slavie, která bojuje o holé přežití v Chance lize, nevstřelili ani gól.

O jediný gól utkání se postaral domácí Matěj Beran, který tak rozhodl o velmi cenné výhře pražského celku, jenž i díky prohře Znojma v Prostějove opustil poslední pozici tabulky druhé nejvyšší soutěže. Dukle patří sedmá pozice.

V příštím kole Jihlavu čeká v sobotu lídr tabulky z Poruby, jehož přivítá ve svém azylu v Pelhřimově. Třebíč si naopak ve stejný den zahraje na ledě Frýdku-Místku, který hraje o záchranu.