ŽIROVNICE – V. MEZIŘÍČÍ B 8:0
Žirovnice sehrála skvělé utkání, prokázala, že se po několika výpadcích zvedá herně i výsledkově. Skóre se měnilo už po osmi vteřinách, když chybu obrany Velkého Meziříčí potrestal gólem Jedlinski. „Hosté pak byli jako opaření, měli jsme jasnou převahu," okomentoval dění na ledě manažer Slavoje Jiří Skořepa. V 8. minutě Žirovnice vedla už 3:0 a hosty ve druhé části první třetiny zachránila od debaklu horší koncovka domácích. Na druhé straně Velkému Meziříčí nepomohla k otevření gólového účtu ani přesilovka pěti proti třem v závěru první dvacetiminutovky, Žirovnice při ní demonstrovala kvalitu své defenzívy.
Také ve druhé třetině se hrála jednoznačná partie. Ve 23. minutě vstřelil čtvrtý gól Žirovnice Beránek, o chvilku později se prosadil i obránce Koláček. Chvíli před koncem třetiny Žirovnice zvýšila po nádherné akci na 6:0. Ze spolupráce s Beránkem těžil Stach.
V poslední části hosté sice zvedli hlavy, ale v koncovce se jim nedařilo. Domácí už hráli v poklidu a jejich vedení navýšili Novotný a Stach. „Byl to hlavně zápas prvního útoku, který byl u všeho podstatného. Jsem rád, že se nám utkání povedlo, snad si formu přeneseme i do dalších zápasů," přeje si Jiří Skořepa.
Branky: Beránek, Stach 2, Jedlinski, Reisner, Koláček, Novotný. Třetiny: 3:0, 3:0, 2:0. Žirovnice: Horal – Reisner, Křivánek, Koláček, Kos, Fiedler, Konhefer – Stach, Jedlinski, Beránek – J. Písař, V. Písař, Novotný – Sviták.

PELHŘIMOV B – TELČ A 7:6 SN.
Domácí začali zápas skvěle, do vedení šli už po 31 vteřinách. Na přihrávku Hubaty si najel Moucha a akci zakončil bekhendovým blafákem. Hosté ale poměrně rychle kontrovali. V 6. minutě se při vyloučení Siřiště trefil z mezikruží Ježek. Vzápětí lovil Jíra puk ze své sítě znovu, když se mezi střelce zapsal Taras. Scénář zápasu měl však v první třetině na programu ještě jeden obrat. Pohotová střela Zadražila znamenala vyrovnání, v 17. minutě vyvěsil puk pod horní tyčku Šáda a vzápětí se prosadil i Moucha.
Také ve druhé třetině se hrál útočný hokej, ale větší radost z toho měli hosté.Z úniku snížil Kret, a i když gólem kontroval Vrátný, hosté pokračovali ve stíhací jízdě. V přesilovce po samostatné akci snížil Šindler, prakticky vzápětí vyrovnal po nepřehledné situaci před pelhřimovskou brankou Kores. Jíra měl v té chvíli zcela zakrytý výhled.
Ve třetí třetině šel do vedení Spartak. V přesilové hře si vyměnili kotouč F. Kasalý, Hubata a Knězů, který zakončil do protipohybu gólmana. Telč se snažila vyrovnat a už to vypadalo, že její snaha vyjde vniveč. Dvě minuty před koncem však vyslal jedovatou střelu na Jíru Kret, pelhřimovský gólman levým betonem vyrazil puk před sebe do jízdy Šindlerovi, který zařídil trestná střílení. V nich se prosadil pouze pelhřimovský Vrátný, takže si bonusový bod připsal na konto domácí Spartak.

Branky a nahrávky: 1. Moucha (Hubata), 7. Zadražil (Filip Kasalý), 17. Šáda (Vodička), 18. Moucha (Hubata), 26. Vrátný (Vodička, Šáda), 42. Knězů (Hubata, Filip Kasalý), rozhodující nájezd Vrátný – 6. Ježek (Kret), 7. Taras (Koreš, Smejkal), 23. Kret (Šindler, Taras), 35. Šindler, 36. Kores (Čech), 58. Šindler (Smejkal, Kret). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Třetiny: 4:2, 1:3, 1:1. Pelhřimov B: Jíra – Beneš, D. Kasalý, Jelínek, Linhart, Matoušek – F. Kasalý, Siřiště, Vodička, Hubata, Kubíček, Zadražil, Knězů, Vrátný, Moucha, Šáda. ⋌(va)