Stop jim vystavil vítěz základní části a o návrat do druhé ligy bojující Tábor.

TÁBOR – HUMPOLEC 5:2
V úvodu zápasu úřadovali oba brankáři. Domácí držel Zpěvák, Jiskře pomohl Jan Zour, který ovšem kapituloval v 15. minutě při střele Maříka. To domácím pomohlo a ještě do konce třetiny zvýšil Pechánek na 2:0.

Ve druhé části sice Zour chytil trestné střílení, ale obrat v zápase to neznamenalo. V přesilovce pěti proti třem udeřil Tábor potřetí, vyloučení Kočího a Lazorišáka potrestal Matušík.

Humpolec se nevzdal a v úvodu třetí dvacetiminutovky zásluhou Dolejše snížil. Pak si vytvořil ještě několik šancí, avšak kontaktní gól vstřelit nedokázal. Domácí trestali fauly a v přesilovkách zvýšili Matušík a Ježek. Teprve potom dal výsledku konečnou podobu humpolecký Lazorišák, kterého poslal do brejku parádní přihrávkou Dvořák.

Branky: 35. a 51. Matušík, 15. Mařík, 19. Pechánek, 57. Ježek – 42. Dolejš, 58. Lazorišák. Třetiny: 2:0, 1:0, 2:2.

HUMPOLEC – TÁBOR 3:5
Humpolečtí měli potíže se sestavou. Proti prvnímu zápasu chyběl kvůli problémům s břišním svalem Hřeben a nehráli ani pendlové z Pelhřimova Votápek a Marek Hadrava, kteří si plnili povinnosti ve II. lize.

Proto bylo překvapivé, že výsledek byl dlouho na vážkách, k čemuž přispěl skvěle chytající Zour. V první třetině branka nepadla, pak sice Tábor využil dvou přesilovek, ale Holec a Knězů vyrovnali. Ve třetí části drama vrcholilo. Tábor dostal do vedení Matušík, krok za Humpolec srovnal Lazorišák.

V závěru měl více štěstí favorit, který se dostal znovu do vedení při vyloučení Holce a výsledek pečetil Mařík.Humpolec sice vypadl z play off po dvou zápasech, ale předvedenou hrou potěšil.

Branky: 34. Holec, 40. Knězů, 57. Lazorišák – 22. a 42. Matušík, 49. a 59. Mařík, 21. Ježek. Třetiny: 0:0, 2:2, 1:3.
Ostatní výsledky: David servis České Budějovice – Radomyšl 6:1, Radomyšl – David servis České Budějovice 3:5, Český Krumlov – Veselí nad Lužnicí 1:3, Veselí nad Lužnicí – Český Krumlov 4:3, Strakonice – Božetice 7:2, Božetice – Strakonice 3:10.
Semifinálové dvojice: Tábor – Veselí, Strakonice – David servis.