HUMPOLEC – TÁBOR 2:8
Hosté platili za vysokého favorita. Po krachu profesionálního hokeje ve městě v loňské sezoně se klub netají ambicemi na návrat do alespoň II. ligy a soutěž vede s luxusním náskokem šesti bodů. Jiskra sice v prvním vzájemném zápase získala bod, ale i tak se s vyrovnanou partií moc nepočítalo.

Prvních šest minut utkání to jen potvrdilo. Hosté se vrhli do útoku a Hraňo s Rizákem zajistili Táboru dvoubrankový náskok. I když se Jiskra snažila a dostala se také do několika slibných střeleckých příležitostí, gólu se v první části nedočkala. V úvodu druhé části měl velkou příležitost Hadrava, ale kotouč do branky nezasunul. Naopak táborský Škulina byl úspěšný, takže do závěrečného dějství se šlo za stavu 0:3.

Hosté měli navrch i ve třetí části, kdy už se hrál z obou stran hodně útočný hokej. Ježek zvýšil na 0:4 a pak se konečně prosadil Humpolec. Po pohledné akci třetího útoku snížil Hlavnička. Domácí to povzbudilo, ale jejich akcím chybělo gólové zakončení. Naopak hosté vytáhli skóre až na 1:7. Pak se prosadil Hřeben, ale poslední slovo měl táborský Hraňo, který v 56. minutě zkompletoval hattrick.

Góly: 45. Hlavnička, 55. Hřeben – 5., 46. a 56. Hraňo, 6. Rizák, 29. Škulina, 43. Ježek, 50. Jankovský, 54. Mařík. Rozhodčí: Zimmel – Farkač, Kyml. Vyloučení: 8:11, navíc Hadrava (Humpolec) 10 minut. Využití: 0:1. Třetiny: 0:2, 0:1, 2:5.
Ostatní výsledky: Hluboká nad Vltavou – David servis České Budějovice 4:7 (1:3, 1:2, 2:2), 11. Svobodný, 34. Šimek, 42. Lenc, 51. Masnička – 27. a 30. Mizera, 2. Štrba, 6. Šalanda, 12. Chaloupka, 60. D. Mikeš, 60. Suchánek, Veselí nad Lužnicí – Vimperk 6:3 (3:0, 3:2, 0:1), 3. a 36. Sekera, 13. a 30. Čáp, 4. Dušek, 26. Schmied – 27. Kopecký, 40. Kouba, 42. Lang, Český Krumlov – Velká Radouň 5:1 (0:0, 2:0, 3:1), 25., 52. a 57. R. Uhlíř, 27. Voldřich, 44. Lukeš – 47. Kolář, Strakonice – Soběslav 7:4 (1:2, 4:2, 2:0), 30. a 34. Kadlec, 40. a 52. Hodánek, 10. Černý, 39. Jícha, 58. Hora – 11. a 24. Stoklásek, 18. Šonka, 35. Hák, Radomyšl – Božetice 9:4 (5:1, 0:3, 4:0), Mošovský 2, Sýbek, Jungbauer, Kolouček, Bican, Burkoň, Javůrek, Matoušek – Špánek 2, Kubíček, Král. ⋌(va)