SOBĚSLAV – HUMPOLEC 3:4 SN.
První třetina patřila domácím. V 5. minutě sehrála Jiskra přesilovku nejhůře, jak mohla. Na modré ztratila puk, Žákovský našel Smrže a ten střelou pod víko překonal Jana Zoura. V 15. minutě hráli přesilovku pro změnu domácí a hostům ukázali jak se využívá. Smrž přihrávkou mezi kruhy našel Žákovského, který namířil střelu přesně k pravé tyči.

Domácí byli pochopitelně na koni a elán jim vydržel do poloviny zápasu. Jejich vedení ještě navýšil z nájezdu Smrž. Za dalších 59 vteřin se ale dočkali poprvé hosté. Obraně Soběslavi ujela dvojice Šáda, Vitera a druhý jmenovaný překonal Dvořáka. I když pak šance měly obě strany, Humpolec pomalu získával půdu pod nohama. Jiskra zlepšila pohyb a domácím dělala nemalé problémy. Druhá třetina už ale změnu skóre nepřinesla.

Poslední dvacetiminutovka přinesla nápor Humpolce. Po dvou minutách snížil Dvořák a bylo zaděláno na drama. Hosté se tlačili do útoku, domácí často faulovali. Přesto to dlouho vypadalo, že Soběslav hubený náskok uhájí. V 59. minutě ale napřáhl od modré Šerák a zařídil, že zápas najde vítěze až po sérii samostatných nájezdů.

Ty se staly oslavou brankářů. Pět ze šesti střelců neuspělo, takže trefa Dvořáka stačila k tomu, aby rozjásala střídačku Jiskry.
„Z výsledku máme velkou radost. Vzhledem k vývoji utkání, jsou dva body velmi cenné,“ uvedl vedoucí týmu Jiskry František Šerák.
Branky: 5. Smrž (Žákovský), 15. Žákovský (Smrž), 26. Smrž (Žákovský) – 27. Vitera (Šáda), 42. Dvořák (Šerák), 59. Šerák (Polák, Zeman), rozhodující nájezd Dvořák. Rozhodčí: Drha – Farkač, Kyml. Vyloučení: 9:10, navíc Zmrhal (Humpolec) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 33:26. Diváci: 300. Třetiny: 2:0, 1:1, 0:2 – 0:1. Humpolec: Jan Zour – Zmrhal, Bříza, Šerák, Zaňák, Doubek, Jiří Zour – Hřeben, Vitera, Cirhan – Dvořák, Dolejš, Polák – Holec, Šáda, Zeman.

Ostatní výsledky: David servis České Budějovice – Strakonice 6:3, Hluboká nad Vltavou – Soběslav 2:7, Tábor – Radomyšl 7:3, Vimperk – Božetice 5:3, Veselí nad Lužnicí – Český Krumlov 10:5, Hluboká nad Vltavou – Velká Radouň 6:4