HUMPOLEC – DAVID SERVICE 4:9
Humpolec sice doplnil na střídavý start pelhřimovský Petr Votápek, ale hosté měli posily ještě větší. V jejich řadách už pravidelně hrají bývalý extraligoví borci Luboš Rob a Martin Štrba.

Právě o zkušené hráče posílený první útok Českých Budějovic zařídil změnu stavu stavu už v úvodní minutě. Ideální přihrávku Štrby proměnil v gól Daniel Mikeš. Domácí se snažili, ale brejky neustále zaměstnávaly jejich obranu. Na 0:2 zvýšil Rob a i když brzy kontroval Hřeben, hosté první třetinu ovládli. Rob těsně před jejím koncem upravil na 1:3.

Hosté ve druhé části vytáhli skóre na 1:5, ale domácí nerezignovali. Brankami Votápka a Hřebena snížili, jenže zbytek zápasu už se Jiskře nepovedl. David service potrestal góly chyby obrany a upravil výsledek do jednoznačné podoby.

Branky: 11. Hřeben (Votápek), 29. Votápek (Holec), 36. Hřeben (Votápek), 50. Hřeben (Zmrhal) – Daniel Mikeš (Štrba), 10. Rob (Hejna), 21. Štrba (Daniel Mikeš), 25. Cibulka (Mizera), 46. Lonsmín (Mizera), 47. Daniel Mikeš (Štrba, Rob), 52. Lonsmín (Šalanda), 55. Rob (Chaloupka, Štrba). Třetiny: 1:3, 2:2, 1:4. Humpolec: Jan Zour – Jiří Zour, Zmrhal, Polák, Šerák, Zaňák, Bříza – Hřeben, Votápek, T. Hadrava – Dvořák, Dolejš, Lazorišák – Šáda, Holec, Zeman.

Ostatní výsledky: Český Krumlov – Vimperk 8:1, Hluboká nad Vltavou – Veselí nad Lužnicí 5:4 po nájezdech, Strakonice – Velká Radouň 3:2, Radomyšl – Soběslav 4:2, Božetice – Tábor 5:7.