Cenný bod hokejistů Jiskry v Táboře kalí zranění Hurdy

Humpolec – Hokejisté humpolecké Jiskry pokračují ve výborných výkonech v jihočeském přeboru. Z Tábora, který patří mezi největší favority soutěže, přivezli bod.

26.10.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michaela Hasíková

TÁBOR – HUMPOLEC 4:3 SN.
Hosté první třetinu nezvládli, nabídli Táboru několik přesilovek, a ten trestal. V 6. minutě překonal Zoura Vild, na 2:0 zvýšil chvíli před přestávkou Karpíšek. Po pauze se hra srovnala a necelých sedm minut stačilo k tomu, aby se to samé stalo se skórem. Ve 24. minutě se trefil Hřeben, vyrovnal po přihrávce Dvořáka Lazorišák.

Hosty otřáslo zranění Hurdy, kterému protihráč zlomil hokejkou ruku, a inkasovali z hole Maříka. V poslední části však srovnal krok opět Lazorišák. Při nájezdech byl Tábor šťastnější, rozhodl Matušík.
Góly: 6. Vild, 19. Karpíšek, 35. Mařík, 60. Matušík (SN) – 24. Hřeben, 26. a 55. Lazorišák. Třetiny: 2:0, 1:2, 0:1. Vyloučení 7:10, navíc Adamec (Tábor), Dolejš, Dvořák (Humpolec) 10 minut, Zmrhal (Humpolec) do konce.
6. kolo: Vimperk - Veselí 3:4 , V. Radouň - Č. Krumlov 3:8, David servis České Budějovice - Hluboká 5:4, Soběslav - Strakonice 0:10, Božetice - Radomyšl 5:4 SN.

26.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
Pelhřimovské duo Raf & Taksík, tedy Luboš Rafaj (na snímku vlevo) a Petr Taks, pořídí na pátečním koncertě v Rynárci živou nahrávku.

Raf & Taksík zvou na koncert, který vyjde na jaře na vinylu

Putimov v loňském roce ovládly vlajky.

České vlajky zabojují v příštím roce o rekord

Cabúk: Na oslabeného soupeře jsme nevyvinuli tlak

Okříšky, Bystřice nad Pernštejnem – Od té doby, co se fotbalisté Okříšek vyhoupli do čela tabulky, nevyhráli. Po porážce do Pelhřimova a remíze ve Velkém Meziříčí přišla v 11. kole krajského přeboru domácí porážka od Bystřice.

Rekordmanka dokázala vyjmenovat všechna jména z kalendáře

Pelhřimov – Česká kniha rekordů se rozrostla o nový paměťový rekord. Za 8 minut a 18 vteřin totiž čerstvá rekordmanka Milena Šatavová dokázala odříkat celý současný český kalendář a všechny křestní jména v něm uvedená. Mimo jiné zvládla určit i přesné datum narození známých osobností nebo přiřadit správná křestní jména k náhodně vyřčeným datům.

Derby mělo jednoznačný charakter

Pelhřimovsko – Cenné body si z dalekého výjezdu do Českého Krumlova přivezli hokejisté Humpolce. Po výhře 4:1 se posunuli na pátou příčku. Jihočeskou krajskou ligu bohužel uzavírá pelhřimovské béčko. To v duelu bezbodových obdrželo od Telče dvanáct gólů.