Tým, v němž momentálně figuruje celá řada mladých odchovanců klubu, doslova přejel Milevsko, kterému nastřílel pět branek, aniž by jedinou inkasoval.

PELHŘIMOV – MILEVSKO 5:0

Do zápasu vstoupili lépe domácí. Po pár vteřinách hry se řítil z úhlu zcela sám na brankáře Myslivce Plachý, jenže se mezi tyče netrefil. To Hubata už donutil gólmana Jihočechů k zásahu, střela z mezikruží skončila v lapačce. Pak začalo kousat i Milevsko.

V 10. minutě Müller prověřil pozornost Čekala, blízko ke skórování byl Novák, jenže trefil boční síť. Hosté svou příležitost k otevření gólového účtu zápasu promarnili, Pelhřimovští nikoliv. V 16. minutě napřáhl Havel a jeho bombu zastavila až síť. Domácí mohli jít do kabin ještě spokojenější, jenže to by puk z hole Votápka nesmělo zastavit břevno.

Ve druhé třetině převaha domácích vzrostla. Hadrava ale Myslivce překonat nedokázal, takže strážce svatyně střídal ve 31. minutě jen pod tíhou jediného inkasovaného gólu.

Jeho kolegovi už se vedlo o poznání hůže. Hned první střela jeho směrem znamenala pojistku vedení. Tomáš Plachý prokličkoval celou útočnou třetinou, naznačil bekhendový blafák a nakonec zasunul forhendem puk pod bezmocného brankáře Pance. Za další tři minuty se po vydařené akci zapsal na střeleckou listinu Hubata a tím definitivně zlomil odpor týmu z Milevska. Od té doby Spartak dominoval na ledě.

Poslední třetina jen potvrdila výhru Spartaku, byť Milevsko její začátek odehrálo v početní výhodě. Několik faulů hráčů Pelhřimava však potrestat nedokázalo, výborně chytal brankář Čekal. Pak opět převzali iniciativu domácí. Votápek a poté Hubata se ocitli sami před strážcem milevské branky, ale své šance nevyužili.

Napotřetí se před brankařem Pancem sám objevil Hrbatý a s ledovým klidem zasunul kotouč do brány. Minutu před koncem ujel ve vlastním oslabení Jiří Kubát a stanovil tak konečné skóre zápasu.

Branky a nahrávky: 16. Havel (Dostál), 32. Plachý (Plch), 34. Hubata (Hadrava), 53. Hrbatý (Roháčik), 59. Kubát (Havel). Vyloučení: 6:7. V oslabení: 1:0. Pelhřimov: Čekal - Roháčik, Kůrka, Plch, Kasalý, Šustr, Lazorišák, Jelínek, Beneš - Hrbatý, Plachý, Tecl - Kubát, Dostál, Havel - Votápek, Hubata, Hadrava - Štěcha, Zadražil, Dolejš.