PELHŘIMOV – ŠTERNBERK 4:0

Oba týmy si byly vědomy důležitosti zápasu, takže se hrál hodně opatrný hokej. Jako živá voda pro Spartak zapůsobila situace ve 14. minutě, kdy po přihrávce Votápka skóroval Hubata. V polovině zápasu pojistil vedení domácích Votápek a donutil hosty více otevřít hru. Obrat ve vývoji zápasu to však nepřineslo, Spartak ve třetí třetině vítězství pojistil góly Hadravy a Zadražila.

Branky a nahrávky: 14. Hubata (Votápek), 31. Votápek (Barták), 43. Hadrava (Kasalý), 48. Zadražil. Rozhodčí: Němec - Jindra, Kreuzer. Třetiny: 1:0, 1:0, 2:0. Pelhřimov: Zajíček – Z. Jelínek, Matoušek, Kasalý, Doubek, Bříza, Vrátný, Hlavnička, Votápek, Zadražil, Hynek, Hubata, V. Hadrava, D. Bella, M. Bella, Malý, Barták, Štěcha, M. Jelínek, Vitera, M. Hadrava.