Telč rozstřílela Čejov a má už jistotu stříbra

Pelhřimov – V okresním přeboru hokejistů už je rozhodnuto nejen o první příčce, ale rovněž o majiteli druhé pozice.

23.2.2010 1

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Vybojovala ji Telč, které nahrála prohra Ledče nad Sázavou s čerstvým přeborníkem Spartakem Pelhřimov B.

TELČ – HUMPOLEC B 9:2
I když konečné skóre hovoří jasnou řečí, nebyla to v první dvacetiminutovce jednoznačná partie. Humpolec zaskočil favorita dobrou produktivitou a ujal se vedení. Zbylých čtyřicet minut se však hrálo zcela v režii Telče.
Branky: Cech, Jančo 2, Sokolík, P. Prokeš, Bláha, Kubát, Koreš – Zelenka, Bláha. Rozhodčí: A. Uhlíř – J. Uhlíř, Lupač. Vyloučení: 5:4. Třetiny: 1:2, 4:0, 4:0.

HUMPOLEC B – H. CEREKEV 10:4
Dvě třetiny to byla přetahovaná o výsledek, poslední dvacetiminutovka nabídla kanonádu Jiskry. Hattrickem se v jejím dresu blýskl Lukáš Kavka.
Branky: L. Kavka 3, J. Radil, T. Bláha 2, Kameš, J. Kavka, Srba – Siřiště 2, V. Hřeben, J. Nacházel. Rozhodčí: Parýzek a Honza. Vyloučení 5:4, navíc Kasalý (Horní Cerekev) 10 minut. Přesilovky 2:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 3:1, 1:3, 6:0.

ŽIROVNICE – POČÁTKY 6:5
Prestižní sousedské derby nabídlo boj s několika vyššími tresty. Radovala se Žirovnice, která ve skóre odskočila ve druhé třetině.
Branky: Vácha 2, Krtek, Písař, Dvořák, Erben – Hron 2, Plášil, Kolman, Schrotter. Rozhodčí: Slavík a Grochal. Vyloučení 6:9, navíc Písař (Žirovnice) 5 minut a do konce – Kolář (Počátky) 5 minut a do konce, Plášil (Počátky) do konce. Třetiny: 2:2, 3:1, 1:2.

TELČ – ČEJOV 14:6
Souboj týmů z popředí tabulky byl až nečekaně jednoznačnou partií. Čejov nestačil od samého začátku, Telč si na ledě dělala, co chtěla. Sokol se výrazněji střelecky prosadil až v poslední třetině, ale to už tým z Jihlavska zřetelně ubral na pozornosti v defenzívě. Částečně mohl být v hostujícím táboře spokojený jen Petr Vašek, který vstřelil čtyři góly.
Branky: Koreš 3, P. Šimek, Cech, Sokolík 2, Petr Prokeš, Jančo, Běhal, Pavel Prokeš, Kubát – Vašek 4, Prášek, T. Chudoba. Rozhodčí: A. Uhlíř – Kotlík, Polák. Vyloučení: 2:6. Třetiny: 4:1, 3:0, 7:5.

SPARTAK B – LEDEČ 4:2
Pelhřimovští potvrdili, že nejsou přeborníkem soutěže náhodou. Hlavně v prvních dvou třetinách byli lepším týmem, vypracovali si tříbrankové vedení. Ledeč pak sice snížila, ale víc se jí zápas zdramatizovat nepovedlo.
Branky: Vodička 2, Kutílek, Miksa – Hrabaň, Dudák. Rozhodčí: Nenadál a Doubek. Vyloučení: 9:6. Přesilovky: 1:0. Třetiny: 2:1, 2:0, 0:1.

Pořadí: 1. Spartak B – 49, 2. Telč – 41, 3. Ledeč – 35, 4. Žirovnice – 34, 5. Čejov – 32, 6. Světlá nad Sázavou B – 16, 7. Humpolec B – 15, 8. Počátky – 12, 9. HC Pelhřimov – 9, 10. H. Cerekev – 9.

23.2.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 500 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů Obsluha strojů na zpracování kovu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Požadujeme: Čistý trestní rejstřík!, Osobní návštěva možná každé pondělí od 15:00 do 16:00 hodin po předchozí telefonické domluvě.. Pracoviště: Building company s.r.o. - pracoviště žirovnice, Žižkova, č.p. 771, 394 68 Žirovnice. Informace: Valeriy Vornyk, +420 775 998 990. Výroba - Výroba Obsluha strojů 19 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Balič - strojník balicího, etiketovacího stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme šikovné a ochotné zaměstnance do pracovního teamu na obsluhu balící linky. Zajistíme dostatečné zaučení a příjemný kolektiv.. Pracoviště: Produktion sito s.r.o., 393 01 Pelhřimov. Informace: Zdeňka Jůzlová, +420 565 652 202. Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 23 460 Kč Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) lékař, -ka bez atestace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23460 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: odborná způsobilost v oboru všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost výhodou, nabízíme podporu celoživotního vzdělávání,odpovídající ohodnocení, práci v akreditované nemocnici, možnost získání městského bytu. Pracoviště: Nemocnice pelhřimov, příspěvková organizace, Slovanského bratrství, č.p. 710, 393 01 Pelhřimov. Informace: Vladislava Nováčková, +420 565 355 122. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 16 600 Kč Strojírenští kovodělníci Operátor výroby tepelného zpracování. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16600 kč, mzda max. 18670 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kalení výrobků v kalící peci., , NUTNÝ TELEFONICKÝ NEBO E-MAIL KONTAKT PŘEDEM!, , Kontaktní osoba: Holan Jiří-vedoucí závodu, tel.: 724766203, e-mail: holan@dup.cz. Pracoviště: Dup - družstvo pelhřimov - pracoviště, 394 04 Nový Rychnov. Informace: Jaroslava Dvořáková, +420 728 605 598.

Jiří Šťastný (vlevo) se na turnaji v Srbsku dostal do semifinále.

Ze Srbska vezli bronzové medaile Šťastný a Hronová

překvapení. V posledním podzimním kole fotbalisté Jiřic zdolali Červenou Řečici. Hosté v důsledku tohoto výsledku přišli o první příčku v tabulce Poutník ligy.

Podzimní finiš posunul na špici Lukavec

Házenkářky braly na domácím turnaji sedmou příčku

Žirovnice – Třídenní turnaj mladších žákyň vyhrály házenkářky z Milevska. O jejich prvenství rozhodl výsledek vzájemného zápasu s Tachovem, nad nímž zvítězily 6:5. Oba týmy nasbíraly po 13 bodech, přičemž Milevsko v průběhu turnaje ztratilo body remízou 12:12 se Strakonicemi a porážkou 8:9 s havlíčkobrodskou Jiskrou.

Spartak si to udělal těžké

Pelhřimov – Zahrávali si, ale nelehkou situaci ustáli. Florbalisté Pelhřimova porazili v Národní lize Wizards Praha, navzdory tomu, že v polovině utkání s ním 4:2 prohrávali.

Nováčci uspěli, taekwondisté od Lacka dominovali v Praze

Praha, Pelhřimov – Taekwondisté pelhřimovského klubu TKD Lacek se stali vítězi šestnáctého ročníku Prague Open, který se už pošesté konal pod názvem Korean Ambassadors Cup.