PELHŘIMOV – BŘECLAV 8:2
První třetina přinesla relativně vyrovnaný hokej, přesto Pelhřimov získal brzy psychickou výhodu. Střelou z ostrého úhlu ho dostal do vedení ve 2. minutě Votápek. Pak několikrát svůj tým podržel brankář Zajíček a Bella zvýšil na 2:0.

Břeclav ovšem orámovala první přestávku dvěma góly takže se začínalo nanovo. Spartak však svůj hokejový um v tomto zápase prodal beze zbytku, ovládl led a nakonec jednoznačným způsobem zvítězil. „Bylo to jedno z těch kvalitnějších utkání, které jsme v přeboru sehráli. Břeclav potvrdila, že ne náhodou byla za námi jen o skóre. Dobře bránila a my jsme se výrazněji prosadili až ve třetí třetině,“ uvedl trenér Pelhři〜mova Radek Šáda.

Branky a nahrávky: 2. Votápek, 13. D. Bella (Hadrava), 32. Kasalý (Hubata), 37. Hubata (Zadražil), 42. Votápek, 45. Hubata (Votápek, Kasalý), 48. Jelínek (D. Bella), 57. Vitera (Hadrava) - 18. Fančo (Nedvěd, Svoboda), 23. Zháňal. Rozhodčí: Kukeně. Vyloučení: 10:14 navíc Stráník (Břeclav) 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Pelhřimov: Zajíček - Kasalý, Z. Jelínek, Matoušek, Doubek, Martínek, Šmíd, Beneš, Bříza - Votápek, Hubata, Malý – D. Bella, M. Bella, Zadražil - Hadrava, M. Jelínek, Hlavnička – Vitera.