HUMPOLEC – STRAKONICE 4:3
V rychlém tempu hraný zápas nabídl hokej kvalitní krajské úrovně. V 7. minutě Pangrác zpracoval puk a nedal Sochorovi šanci. Kolářova trefa do šibenice znamenala vyrovnání. Kadlec znovu strhl vedení na hostující stranu, z přesilovky srovnal krok David Hřeben. Procházka ve 37. minutě opět zařídil pro Strakonice vedení, Komůrka na konci 54. minuty vyrovnal. Domácí si vzali těsně před koncem time out a v čase 59.30 dal David Hřeben svou možná nejdůležitější branku v humpoleckém dresu.

Branky: 18. Kolář (Beneš, Komůrka), 33. Hřeben D. (Polák), 54. Komůrka (Cakl), 60. D. Hřeben (Komůrka) - 7. Pangrác (Pitel), 27. Kadlec (Hora), 37. Procházka (Kovář). Rozhodčí: Steiner. Vyloučení: 4:6. Přesilovky: 2:0. Třetiny: 1:1, 1:2, 2:0. Humpolec: Sochor - Linhart, Cakl, Zmrhal, Vaněk, Vácha, Polák – D. Hřeben, Beneš, Kolář – Hadrava, Jánský, Dostál – Komůrka, Šáda, Vlk.

Ostatní výsledky: Český Krumlov – David servis České Budějovice 2:6, Veselí nad Lužnicí – Vimperk 3:1, Hluboká nad Vltavou – Soběslav 5:4, David servis České Budějovice – Veselí 1:3, Soběslav – Božetice 9:1, Hluboká – Tábor B 5:5, Strakonice – Český Krumlov 5:2, Vimperk – Velká Radouň 6:2.