PELHŘIMOV – J. HRADEC 1:6
Hosté se k zápasu dostavili s dvacítkou hráčů a tucet domácích mladších dorostenců jim stačil jen v první třetině. To se dokonce ujal vedení. Po přestávce už ale hru ovládl Vajgar. Ve dvou zbylých třetinách vstřelil po třech brankách a výsledek nabral jednoznačnou podobu.
Třetiny: 1:0, 0:3, 0:3. Pelhřimov: Novák – Litomiský, Červený, Jírů, Motl – Suchý, Rufer, Kubíček, Zajíček, Křížová, Varlamovič, Mozr, Kučera.

TÁBOR – PELHŘIMOV 7:0
Horší vstup do zápasu si ani pelhřimovští dorostenci nemohli přát. Již ve 3. minutě prohrávali 2:0 a zápas byl prakticky rozhodnut. Z psychického útlumu se totiž tým za celý zápas nedostal. Vyrovnanější byla jen druhá třetina, v níž Novák inkasoval jen jednou. Pelhřimovští neskórovali ani jednou, ačkoliv na brankáře soupeře vyslali 38 střel. Opakující se špatná střelecká produktivita už je minimálně tématem k zamyšlení. Navíc obrana v poslední dvacetiminutovce byla jako z ementálu.
Třetiny: 2:0, 1:0, 4:0. Pelhřimov: Novák – Litomiský, Červený, Jírů, Kučera – Suchý, Rufer, Kubíček, Motl, Zajíček, Křížová.

(ltm)