Ostudu si naopak uřízl Žďár nad Sázavou, jenž doma podlehl Jindřichovu Hradci drtivě 1:11.

Do 16. kola skupiny Střed už nezasáhlo Milevsko, které bylo ze soutěže kvůli nesplněným závazkům vyloučeno. O dopadech tohoto kroku na rozjetou sezonu druhé ligy včera jednala sportovně–technická komise svazu, všechny zápasy Milevska byly s největší pravděpodobností anulovány.

KOBRA PRAHA – PELHŘIMOV 1:4
Spartak vybojoval šestou výhru v řadě. První dvacetiminutovka mu sice vůbec nevyšla, což bylo z velké části způsobeno adaptací na kluziště malých rozměrů, ale od druhé třetiny už byl lepším týmem.
„Přiznám se, že jsem nevěděl, jak v současné době vypadá stadion Kobry, takže jsem kluky na hru na malém prostoru nepřipravil. Chvíli nám tedy trvalo, než jsme se s tím vyrovnali. Domácí navíc postupem času začali odcházet fyzicky, navíc až příliš často faulovali,“ uvedl pelhřimovský kouč Pavel Zmrhal.
Branky a asistence: 9. Paris (Lang) – 31. Roháčik (Plachý), 46. Kubát (Burian), 47. Gajda (Meloun), 60. Kubát (Burian). Rozhodčí: Fraňo – Marek, Žemlička. Vyloučení: 15:8. Využití: 1:2. Diváci: 100. Třetiny: 1:0, 0:1, 0:3. Pelhřimov: Maláč – Plch, Meloun, Gajda, Roháčik, Jelínek, Lazorišák – Votápek, Plachý, Tecl – Kubát, Dostál, Burian – Česnek, Vrdlovec, Jánský.

ŽĎÁR NAD SÁZ. – J. HRADEC 1:11
Branky a nahrávky: 45. Vránek (Hron) – 4. Kupec (Šulčík, Dvořák), 5. Klíma, 19. Skokan (Zíb, Kašpárek), 24. Zíb (Skokan), 25. Tupý (Kašpárek, Skokan), 30. Šulčík (Kupec), 31. Skokan (Toporin), 32. Dvořák (Kupec, Šulčík), 34. Šulčík (Chmel, Kupec), 37. Dvořák (Šulčík), 51. Dvořák (Zíb, Kašpárek). Vyloučení: 11:7, navíc Dítě (Žďár) 10 minut a do konce utkání. Využití: 0:6. V oslabení: 0:1. Diváci: 715. Třetiny: 0:3, 0:7, 1:1. Žďár nad Sázavou: Vajner (30. Kochánek) – R. Sobotka, Smejkal, Mühlfait, Fibikar, Koželuh, P. Novák – Plachý, Bukáček, Vránek, Dobiáš, Kaut, Kunstmüller, Havelka, Dítě, Suk, Hron, Plch, Šulc.

TRUTNOV – BENEŠOV 3:4
Branky a nahrávky: 2. Jindřich, 27. Klement (Mikolášek), 53. Klement (Bergr) – 19. , 38. Kocman, 56. Bosas, 60. Kocman (Kaňka). Třetiny: 1:1, 1:1, 1:2.

NYMBURK – KOLÍN 7:4
Branky a nahrávky: 5. Krejčík (Velechovský), 11. Martinec (Krejčík), 32. Drak (Sirotek), 34. Kříž, 38. Sirotek (Krejčík), 40. Hloušek, 58. Sirotek – 2. a 22. Malý, 37. Pomichálek, 40. Pospíšil. Třetiny: 2:1, 4:3, 1:0.

Příští kolo – sobota 21. listopadu v 17.00: Nymburk – Trutnov, Benešov – K. Hora, neděle 22. listopadu v 17.00: PELHŘIMOV – Kolín, 18.00: J. Hradec – Kobra Praha.