LIBEREC B – PELHŘIMOV 5:1
Pelhřimovským hokejistům nelze upřít snaha a bojovnost, jenže to samo o sobě nestačilo. Domácí měli v prvních dvou třetinách navrch ve všech herních činnostech. Libereckého brankáře dokázal překonat jen Kučera v 19. minutě, když snížil na 3:1.

Třetí dvacetiminutovka byla z pohledu Spartaku nejvyrovnanější, což dokumentoval i fakt, že nepadla žádná branka. I přes prohru se dorostenci za předvedený výkon rozhodně stydět nemusejí a získané zkušenosti určitě zúročí v následujících utkáních.

Další zápas čeká mladé hokejisty Spartaku už v neděli, kdy od 10 hodin budou hostit Tábor.

Branka Pelhřimova: 19. Kučera. Třetiny: 3:1, 2:0, 0:0. Pelhřimov: Novák – Litomiský, Jírů, Červený, Motl, Rufer – Mozr, Zajíček, Křížová, Havel, Suchý, Kulík, Kubíček, Varlamovič.