Kompletní kolo se bohužel neodehrálo. Z důvodu špatného stavu ledové plochy se neuskutečnil zápas Veselí nad Lužnicí – Velká Radouň.

HUMPOLEC – DS Č. BUDĚJOVICE 4:3
Domácí nezačali dobře. Nedá se sice říci, že by byli Českobudějovičtí v první třetině lepším týmem, ale dařilo se jim trestat chyby Jiskry. Hosty dostal v přesilovce do vedení Vaňous, ve 14. minutě srovnal skore Komůrka. Přesilovky se ale David servisu dařily. V 19. minutě se při jedné z nich prosadil Daniel Mikeš a stanovil konečné skore první třetiny.

Nástup do druhé dvacetiminutovky se Humpolci vydařil. K. Zeman bleskurychle srovnal a domácí začali tahat za delší konec provazu. Lépe kombinovali a hosté rázem nestačili. Obrat ve skore dokonal ve 33. minutě Vlk.

Ačkoliv Jiskra vedla jen o jednu branku, ve třetí třetině vývoj utkání kontrolovala. Navíc po osmi minutách hry se prosadil D. Hřeben a domácí získali pevnou půdu pod nohama. V předposlední minutě sice budějovický Dalibor Mikeš vstřelil kontaktní branku, ale hosté se do závěrečného náporu prakticky nedostali.

Branky: 14. Komůrka, 21. Zeman, 33. Vlk, 48. D. Hřeben – 8. Vaňous, 19. Daniel Mikeš, 59. Dalibor Mikeš. Rozhodčí: Drha. Vyloučení: 14:10, navíc Šára (Humpolec) a Vaňous (David servis) 10 minut. Diváci: 70. Třetiny: 1:2, 2:0, 1:1. Humpolec: Sochor – Linhart, Cakl, Zaňák, Šára, Klubal, Vaněk – D. Hřeben, Beneš, Komůrka – Cirhan, Vlk, Polák – Zeman, Šáda, Siřiště – Holec.

Ostatní výsledky: Tábor B – Strakonice 3:2 (1:0, 0:1, 2:1), 15. a 51. Ošmyk, 58. Heršálek – 34. Procházka, 46. Humeník, Božetice – Hluboká 3:4 (2:3, 0:0, 1:1), 5. Říha, 13. Kolář, 51. Votruba – 16. a 42. Švec, 1. Vondřich, 6. Fuka, Český Krumlov – Vimperk 7:5 (0:1, 3:2, 4:2), 25. a 49. Štěpán, 22. Z. Uhlíř, 27. Mígl, 50. Kotek, 54. Ulman, 59. Lukeš – 24. a 28. Slabý, 10. Novák, 46. Pošmourný, 56. Janda.