Počátkem srpna oslavil sbor 135. výročí založení. V ten den byla tamní hasičárna nesčetněkrát zametena, vyklizena, vymetena a porovnána. V rámci oslav došlo k vysvěcení praporu v kostele Svatého Jana Křtitele a zavěšení věnce na domu Jindry v Horní ulici. U hasičárny byl poté pro veřejnost připraven program, který se skládal z několika ukázek.

V současné době má celý sbor pět družstev, včetně několika náhradníků. Soutěžní tým jezdí po různých soutěžích, na kterých si nevede vůbec špatně.
Tamní hasiči pořádají i společenské akce, jako je například loučení s létem, dětské odpoledne s hasiči, pálení čarodějnic, letní zábava nebo například hasičský ples, na kterém je vždy plno legrace.

Co se týče techniky, se kterou sbor disponuje, tak i ta stojí za zmínění. Počátečtí mají auta typu Liaz, Tatra, dvě Avie, několik druhů kvalitních stříkaček a třeba také osvětlovací agregát. Hasiči mají i svůj dívčí tým, který vznikl v roce 1996. „Začaly jsme běhat pod vedením dvou svalnatých a vytrénovaných hasičů Honzy a Vildy, kteří se pro nás stali dobrým vzorem a vedly nás k poctivé práci,“ řekla na závěr jedna z tamních členek dívčího týmu.