Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, bodyček Říhy na Cetkovského Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, bodyček Říhy na Cetkovského Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, bodyček Říhy na Cetkovského Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, bodyček Říhy na Cetkovského Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, polibek Joshe Grattona Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, polibek Joshe Grattona Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, polibek Joshe Grattona Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, polibek Joshe Grattona Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Tady ještě slaví domácí vedení 3:1 Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Tady ještě slaví domácí vedení 3:1 Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Tady ještě slaví domácí vedení 3:1 Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Šťastný Petr Šidlík Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Mladý gólman Stahl. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Brankář Svoboda opět vychytal Dukle výhru. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Brankář Svoboda opět vychytal Dukle výhru. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Miroslav Hanuljak Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Miroslav Hanuljak Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení. Kladno - Jihlava, čtvrtý zápas play off, hosté vítězí v prodloužení.